1. sayfa
Arayan telefon numarasini kaydet.acma arayinca yada engelle.bunlar benim önerilerim. |
DEvamlı farklı numaradan arıyorlar , hangi birini engelliyeyim şaşırdım. Az önce digiturk m. hizmetlerini tekrar aradım beni telesekter sesli mesaj olarak aramayın dedim. Tamam sizi listeye ekledik artık aranmayacaksın dedi karşımdaki eleman.... İnanırmısın dalga geçer gibi 30 dakika sonra yine digiturk tarafından reklam içerikli olarak arandım. ![]() |
Birara benide farklı numaralardan sürekli arıyorlardı bende aradıkça engelliyordum.Son zamanlarda tek tük rastgelirse engelliyorum sizde engelleyin.. |
Gercekte ilginc |
Az önce yine kayıtlı telesekreter mesajı ile aradılar bu sefer 1 tuşuna bastım. Beni kadının birisi aradı digiturk üyeliği ile ilgilenmişsiniz 1 tuşuna basmışsınız o yüzden aradım dedi. Bende 50 kere 2 tuşuna bastım dikkate almadınızda 1 kere 1 tuşuba basıncamı dikkate aldınız dedim. Anladım sizi birdaha aramayacağız dedi.Gerçi bu lafı çok duydum yine aramaya devam ediyorlar.![]() Artık 13 yıldır kullandığım numaramı bile değiştirmeyi düşünmeye başladım. Haftada 3-5 kez arıyorlar durduramıyoruz.1 yıl boyunca durum böyle... Forum üyesi olupta Digiturkte çalışan birisi varsa bana pm atsın. Şu durumu güzellikle çözelim. |
bir arkadaşım üye neredeyse artık telefonunu kırma noktasına geldi.iİyi ki üye değilim diyor i |
2 hafta önce 4 gün arka arkaya aradılar, bilgilendirme yapmak istiyoruz size lig tv ve sinema kanalları kakalamak istiyoruz deyip rahatsız ediyorlar. Futbol izlemiyorum sevmiyorum dememe rağmen olsun biz verelim bi bakın deneyin diyor. Nasıl bi ahmak sürüsü çalışıyorsa artık. Önceden küfredip kapatıyordum , artık her aradıkları numarayı engelleyerek olayı çözdüm. |
aramaları digiturk yapmıyor, digiturkun envayi çeşit bayisi var, bayiler de müşteri almak için arama yapıyor muhtemelen. farklı numaralardan aranmanızın sebebi de o büyük ihitmalle. bana da oldu, ben de dediğiniz gibi 1 e basıp ilgileniyorum dedim, 10 dk sonra aradılar bir daha aramayın dedim arayan soran yok :) |
şimdi faturasız diye bir şey çıkarmışlar.Onuda alsanız sakın ha kendi numaranızı vermeyin.Bunların sağı solu belli olmaz Saygılar |
Bakanlığa şikayet edin hocamhttp://www.tuketici.gov.tr |
digitürk'e üye olmama rağmen üye yapalım diye otomatik arama yapıyorlar. Ama arayan numara Digitürk'ün değil bayi numaraları. |
Bayiler kafasına göre telesekter mesajı oluşturup gönderiyor olabilir. Ama bunu digiturk tarafından yönlendirildiği çok açık. Türkiyede ki 1000 lerce firmadan hiçbirisi beni arayıp rahatsız etmezken sadece digiturkun rahatsız etmesinin izahı olamaz. 3-5 defa aransaydım foruma konu bile açmazdım kafaya takmazdım ama artık işin bokunu çıkardılar. İşin ilginçi hep aynı ses kaydı ile aranıyor olmam , eğer bayiler kafalarına göre arıyor olsaydı farklı farklı ses kayıtları olması gerekmezmiydi.Tek bir merkezden bu işin yapıldığını düşünüyorum. |
Farklı numaralardan taciz ediyorlar yüzüne karşı söyledim bu numarayı silmezseniz aradığınızda küfür edicem diye yine arıyorlar bu arsız firmadan nasıl uzaklaşırız |
Yıl olmuş 2022, hala bu sorunla uğraşıyoruz. Engelliyorum, aramayın bir daha diyorum, ticaret bakanlığına şikayet ediyorum, digitürkün kendisine şikayet ediyorum... ama nafile. 30 tane ticaret bakanlığın şikayet dosyam var; 2 yıldır durumları: "yeni kayıt". Bunlardan kurtulmanın başka bir yöntemini bilen varsa haber etsin lütfen. |
İyice nefret ettim. Her gün arıyorlar. Bugün 2 kez aradılar. Paket kakalamak istiyorlar. Taahhütlümün bitmesine 1 yıl var. 84 liralık üyeliüimi 2 katına çıkarmak istiyorlar. Arayan kişiler prim karşılığı çalışıyorlardır büyük ihtimal. 15 20 dakikayı buluyor resmen tartışıyoruz. Numara kayıtlı aynı numaradan arıyorlar. Direk kapatıyorum. |
1. sayfa
Bunların telefon tacizinden kurtulamayacakmıyız , telefon numaramıda nereden bulmuşlar onuda anlamadım
Bu firmayı şikayet edebileceğim bir yer varmıdır ?
Ekleme : Başka insanlarıda artık bıktırmışlar devamlı taciz ediyorlarmış.Bu firmaya para kazandırmayın.
https://www.sikayetvar.com/digiturk/rahats%C4%B1z
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulbirbaska -- 6 Ekim 2015; 11:10:04 >
< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >