U

Yarbay
25 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
120 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
2 yıl
Bein Medya Yeni Yayın İhalesiyle İlgili Gelişmeler !!!
Bu millete ultra fahiş fiyattan yayın, parasıyla dahi modül üyelerine yayın vermeme inadından, ballı indirimler ve bir çok tematik kanalı bünyesinden çıkartıp üstüne utanmadan abonelerine zam yapan Bein tekeli inşallah yakın zamanda kırılacak.


< Resime gitmek için tıklayın >


Değerli arkadaşlar TFF ye bir çok konuda kızsak da yeni yayın ihalesine çok geniş yelpazede ve tüketicilerin yararına olacak şekilde adımlar attığı, Bein'in tekelini inşallah kıracağı kanaatindeyim.

- Çoklu yayıncı sistemi
- Uydu haricinde internet ortamında seyredilebilmesi için ayrı bir yayın hakkı ( işte bu sürpriz oldu)

< Resime gitmek için tıklayın >


Sıkı durun Netflix ile görüşülecek. Detaylar burada


https://www.milligazete.com.tr/haber/7189809/super-lig-yayin-hakkinda-netflix-surprizi


Anlaşılacağı üzere TFF sürpriz olmazsa artık tek yayıncı istemiyor kanaatindeyim ve bu doğrultuda görüşmeler yapılacak.

Bu gerçekleşirse

1- İsteyen ister uydu, ister internet ortamında maçları seyredebilecek

2- Tek platform tekeli kırılmış olacak

3- İster modül, ister kutu, ister internet, istersen Smart Tv,tablet, cep telefonu gibi çok ama çok geniş ve istediğin yerden ve istediğin platformdan maçları seyretme özgürlüğü olacak

4- Bein grubun ultra fahiş fiyat politikası kırılmış olup rekabet gelecek ve böylelikle daha ucuza maç yayınlarını seyretmenin önü açılacak


5- Çoklu yayıncı olduğunda maç anlatımını, yorumcularını, programlarını beğendiğiniz spikerlerin olduğu platforma üye olup daha fazla keyif almanızın önü de açılmış olacak.


Saygılar
U
2 yıl
İşte 4 Bluetooth Kulaklık Kullanabilmenize Yarayacak Transmitter !!!
Herkes faydalansın diye ayrı bir konu açıyorum. Çünkü şu bir kaç günde gördüm ki arayan ve soran çok fazla. Öncelikle genellikle bulabileceğiniz 2 Bluetooth kulaklık destekli transmitter. İyi ama aile kalabalık diğerleri ne yapacak ??? İşte Yurt dışında bulduğum ürün bunun ilacı. 4 Kulaklık destekleyen bluetooth özellikli, 6 kulaklık destekleyen ise wireless.

HamiltonBuhl Bluetooth® 900 Series Transmitter

4 kulaklık destekliyor

https://www.amazon.com/Hamilton-Buhl-Bluetooth-900-Transmitter/dp/B00U4UMAHW

< Resime gitmek için tıklayın >

HamiltonBuhl 6-Station Wireless Listening Center with Headphones and Multi-Frequency Bluetooth® Transmitter and Rack

6 kulaklık destekliyor. Yalnız bu Wireless özellikli yazıyor bilginiz olsun.

https://www.amazon.com/Hamilton-Buhl-Listening-Headphones-Transmitter/dp/B0039KQIZO

< Resime gitmek için tıklayın >

Ürünü daha önce bilen yada İngilizcesi iyi olan varsa Amazonda ki detayları aktarırsa iyi olur. İhtiyacı olan arkadaşlar faydalanmış olur.


Saygılar
U
3 yıl
Bu Filmler TR Ses Olarak Ne Zaman Gelir !!!
Çoğumuz malum evlere tıkıldık. Hem okumak hemde bir şeyler seyretmek için çoğumuz da bolca zaman var. Bazı filmler var ve inanıyorum ki çoğunuzun hoşuna gidecek türde. Ancak blu-ray olarak bu filmler Yurt dışında çıkmasına rağmen TR versiyonları henüz çıkmadı. Bilen arkadaşlardan ricam bir filmin Yurt dışında blurayi çıktığı zaman o film ortalama ne sürede TR seslendirmeli olarak ülkemizde çıkar ?


Gelelim filmlere


1- Midway

< Resime gitmek için tıklayın >


https://www.blu-ray.com/Midway/916198/


2- Vahşetin Çağrısı


< Resime gitmek için tıklayın >


https://www.blu-ray.com/The-Call-of-the-Wild/922537/3- Creed 2 ( Bu filmin çıkışı üzerinden çok uzun bir süre geçmesine rağmen hala TR seslendirmesi gelmedi)


< Resime gitmek için tıklayın >


https://www.blu-ray.com/Creed-II/773222/Bu kadar örnekleme herhalde yeterli. Şimdi aranızda bileniniz varsa lütfen söyleyebilirmi biz bu filmleri ne zaman Türkçe seyredebiliriz ?


Saygılar
U
3 yıl
Sonunda Milyonlar İptal İşkencesinden Kurtulmak Üzere !!!
Nihayet yılların kanayan yarası, milyonların ortak şikayet konusunun çözümü ufukta göründü. Salgın dolayısıyla artık Telekom, Digitürk, D smart vs.. gibi kurumlara olan üyelik iptalleri taslak yasalaştığında e-devlet üzerinden yapılabilecek. Hani nice şerde bilinmeyen nice hayırlar vardır derler ya, işte bence bu tamda öyle bir durumdur.< Resime gitmek için tıklayın >


Ayrıntılar
https://m.haberturk.com/koronavirus-kapsaminda-abonelik-iptalleri-e-devlet-e-tasiniyor-haberler-2648160-teknolojiSaygılar
U
3 yıl
5.1 Ses İle Alakalı Soru !!!
Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere. Bilen arkadaşların yanıtlanmasını rica ediyorum. Malum çoğumuz netten film indiriyoruz. Filmlerin bir kısmı 5.1 ses çıkışlı ve filmleri USB üzerinden tv nin kendi oynatısıyla seyrettiğimde aşağıdaki resimde görüldüğü üzere 3 kanallı yazıyor. Film 2 kanallıysa aynısını yani 2 kanallı yazıyor. Peki 5.1 kanallı film olunca neden 3 kanallı diye yazıyor ? Bu gerçekten kafama takıldı. Bilen arkadaşların cevaplamasını ve de varsa çözümünü yazmasını rica ediyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >


Saygılar
U
4 yıl
Ultra Hd Film Siyah Şerit
Bir sorum olacak size arkadaşlar belki bilginiz vardır. Ultra Hd film indirdim. Tv de zaten uhd tv. Şöyle bir sıkıntı var. Full HD filmlerde ekranı büyütebiliyordum TV nin ayarlarından. İlk defa Uhd film indirdim ama siyah şeritleri kaldıramıyorum. Tuhaf olanı ekran hiç bir şekilde değişmiyor. Normalde uhd tv nin çözünürlüğü ile filmin çözünürlüğü aynı. İkisi de 3840*2160. Normalde ekranın tam oturması gerekmez mi?


Saygılar
U
4 yıl
Digitürk CI+ Modül Kanal Sıralama
Eutelsat üzerinden Digitürk CI+ modül kullanıyorum. Bugüne kadar kanal sıralaması yapabiliyordum ancak bugün itibariyle yapamıyorum. Bunun bir yolu yokmudur. Aynısı Tivibu da vardı frekansları arttırıp azalttığımızda sistem kilidini aşııyorduk. Benzer bir şey bu sistemde mümkün mü? Şunu ekleyeyim bu olay Türksat uydusunda yok. Yani oradaki kanalları istediğim gibi sıralıyorum. Sadece Eutelsat da bu durum var. Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.


Saygılar
U
6 yıl
Bu Renk Tam Olarak Nedir ???
Arkadaşlar salonu boyamak gibi bir niyetimiz var ve alternatifler arasında bir renk var.Bu rengin tam olrak adını bulamadım.Bir broşürde gördüm ve o broşürü sizlerle paylaşıcam.Rengin tam olarak adını verirseniz çok memmun olurum.

Saygılar< Resime gitmek için tıklayın >


Link
https://store.donanimhaber.com/c2/1f/e9/c21fe99a158e9f88c58afcc83e48edd4.jpg
U
7 yıl
Şaka Gibi Ama Gerçek: Langırt Oynarken Bir Kere Daha Düşünün.Neden Mi ???
Çoğumuz çocukluğumuzdan beri oynarız.kimimiz hastasıyız da,turnuvalar bile düzenleriz.Dünyada sadece bizde böyle.Çoğunuza şaka gibi gelebilir ama gerçek bu.Langırt hakkında anaysa da öyle bir madde var ki ...https://www.youtube.com/watch?v=rFwgDgWRvPISaygılar


< Resime gitmek için tıklayın >
U
7 yıl
Dengeler Değişecek:İslam Ülkeleri Dev Bir Ordu Kuruyor !!!
Ortadoğu'da söz sahibi olabilmek dengeleri değiştirmek için 35 İslam ülkesi çok önemli bir anlaşma yaptı.Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 35 İslam ülkesi bu ittifakta ama biri hariç.İşte o ülke ve önemli detaylar...


https://www.youtube.com/watch?v=oi3Q_ax7P-w


Saygılar


< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.