aynı sorun bendede var kumandayı kırdım kıracağım, aşağı basmıyor yukarı basıyor bazı rakamlar basmıyor exit tuşu basmıyor ok basıyor. bu sorunu yaşayan yardım edebilir mi?
Arkadaşlar kumanda da ileri veya geri kanal tuşuna bastığımda hangi kanalda olursam olayım 27. kanala geçiyor. Başka kanala geçmiyor. Bir kanalı açacaksam açayım o kanal numarasını elle girmek gerekiyor. Bir üst kanalı dahi numara girerek açıyorum. Bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı?..
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi granma79 -- 10 Temmuz 2022; 7:32:18 >
Digiturk'e 3 gün önce abone oldum. Kurulum yapıldı ve tam da bu sorunu yaşıyorum. 2 tane kumanda ve piller değişti ama aynı sorun devam ediyor, sizin sorun nasıl çözülmüştü?
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle