Hocam digiyi kapadıktan sonra pilleri çıkartıp kırmızı kapama tuşuna 10 saniye kadar basılı tutun düzelecektir. |
Geçenlerde forumda boyle bir ariza daha vardi pil değişimiyle sorunu çözmüşlerdi |
Cevabınız içim öncelikle teşekkürler. Pil değiştirmeyi denedim ama maalesef değişmedi. |
Servis ücreti var size ggelirse ama siz kumanda ve kutuyu götürüp boyle bir arizanin oldugunu gosterirseniz belki ücret alinmaz yine de müşteri hizmetleriyle gorusun belki ücretsiz servis yönlendirebilirler |
Hocam digiyi kapadıktan sonra pilleri çıkartıp kırmızı kapama tuşuna 10 saniye kadar basılı tutun düzelecektir. |
@gefe16 , @computeron Az önce servisi aradım, kumanda garant kapsamına girmiyor 10 TL karşılığında getirip değiştirebilirsiniz dediler. @Avatar.Aang Hocam denedim ama maalesef bir düzelme olmadı.. Teşekkür ederim ilginiz için |
Servise götürdüm. Güç tuşuna pil çıkarılmış halde basmak gerekiyormuş. Düzeldi kumanda. :) |
Ben servise götürdüğümde 25 tl istemişlerdi yenisi için |
Ayni sorunu 2 yıllık abonelik surecimde 4 defa yaşadım. Dogrudur, pil çıkartılır kumandadan tuslara basilir ve duzelir. Ama bu sorunu surekli yasiyacaksiniz, benim reciverimi bile değiştirdiler. Dunyanin parasini alip, dunyanin en dandik reciver ve kumandasini veren digi platformuna veda ettim bu sebepten. |
Konu eski ama sorun ayni kumanda arizali diye bir kumanda daha aldım ama ikisini de algilamiyor çoğu zaman kafasina gore.digiturk ne olursa olsun 25 tl servis ucreti istiyor kumandaya verdigim para yetmezmis gibi.Cihazi bayiye getireyim bakin dediğimde bakamayiz oyle diyorlar arkadaşlar lutfen yardim edin ne yapabilirim izlenmiyor bu durumda. |
Eyvallah kumanda çalıştı sağolasın. Servis 45 tl istemişti.. |
Eyvallah kardeşim tam zamanında çözüm bulduk sayenizde. Kumanda çalıştı. |
teşekkürler işe yarıyor eyw. gece gece dertten kurtuldur, türk işi dize vurmayı booşuna uygulamışız |
Hocam ikidir dediğinizi uyguluyorum soru çözülüyor. Allah razı olsun sizden. Bunun nasıl çözdüğünü tartışıyoruz şimdi arkadaşlarla. ![]() |
Dt musteri hizmetlerini ararsaniz kumanda tuş problemleri için size bu işlemi yaptırırlar. Ben bi kaç defa mod tuşu çalışmıyor diye aralığında bunu yaptırdılar. |
Tesekkurler sayenizde sorunu cozduk. |
Dt de en gıcık olduğum şey verdikleri ekipmanlar da cihazlar kendi kendine arıza yaparsar ise servis ücreti istiyorlar![]() ![]() ![]() |
Hesap numaranızı yollar mısınız? ![]() Kumandayı kırmak üzereydim. Telefonda kumanda olmasaydı belki de kırmıştım. Ama ilk okuduğumda "hadi ordan" desem de, konu Digiturk olunca "ya tutarsa" demedim değil. Teşekkürler. :) |
Hahaha ne demek hocam. Bilgi paylaşınca güzeldir. ![]() |
Yıllık peşin üyesiyim.
DT kumandam arızalandı. Her tuş kafasına göre bir fonksiyon üstlendi :)
Başına gelen, bilgisi olan varsa acaba direkt teknik servise mi gitmeliyim?
Ücret isteyecekler mi? Önceden bileyim ona göre tavır alayım istedim.
Teşekkürler..