Skor sitesine bakmıyorum; yani maçın skorunu aslında bilmiyorum. Kazara maçın skorunu öğrendiysem de o maçı bir ay sonra izliyorum; skorunu unutabilmek için. Maçların çoğu haftasonu ve yakın saatlerde oynanıyor. Güzel maçları kaçırmamanın başka bir yolu yok maalesef.
Arkadaşlar tüm kanalların ve maçların olduğu paket şu an ne kadar acaba? Kutulu olarak aldığımızda digitürk kanalları haricinde diğer Türksat kanalları da oluyor mu içinde? Bir de bazı maçlar 4k oluyor onun için ekstra ücret mi oluyor yoksa standart mı geliyor?
arkadaşım...bende senin gibi bu sorunun cevapını merak ediyom fakat tahminim aylık 400 lira olabilir ücreti...dijitürk eutelsat uydusunu terk edip türksata geçiş yaptığına göre kutuda diğer kanallarında olması gerekir bence şahsi fikrim...
Dediğim gibi kanal sayısı olarak çok bi fark yoksa Digitürk’ün akıllı TV’lere yaptığı uygulama sayesinde çanaktaki gibi kanal kullanımı sağlanıyor zaten eğer dendiği gibiyse bitrate ve gecikme dışında bi farkı yoktur.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >