DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!
 Sonuçları gör
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
12192
Cevap
458059
Tıklama
40
Öne Çıkarma
DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

R
realmrxa Konu Sahibi
5 yıl (1022 mesaj)
DİKKAT!

Bu konu sadece Aliexpress'te bulunan mağazalardan anlaşmalı olduğumuz ,beğendiğimiz veya önerdiğimiz ürünleri tartıştığımız, memnun kaldığımız ürünlerin satıcılarını paylaşıp indirim için çalıştığımız bir konudur. Bu konuda; "Aliexpress'ten nasıl alışveriş yapılır?" "Aliexpress'te nasıl dispute açılır?" "Ürünüm gümrükte kalır mı?" "Gümrükte kalan ürünü nasıl çıkarırız?" gibi alakasız konularda bilgi içermeyebilir. Aradığınız konu bu olmayabilir. Lütfen bunlar için forumda arama yapınız. Eğer aradığınızı bulamazsanız biz yine buradayız fakat konu üzerindeki hakimiyeti sağlayabilmemiz için lütfen alakasız içerikler girmeyiniz!

NOT:Sorularınızı PM olarak atmayınız.Başlığa yazmanız durumunda arkadaşlarımız tarafından cevaplanacaktır.

-------------------------------------------


Amacımız:
Aliexpress.com sitesi bir Çin kaynaklı alışveriş sitesidir. Ürünlerin fiyatları Türkiye'deki fiyatlarından veya muadillerinden çok çok daha ucuz olmakla birlikte çok sayıda yüksek fiyatlı ürünün de 1'e 1 taklitlerini barındırmakta. Biz de oturduk ve düşündük ki "Madem DonanımHaber oldukça kalabalık bir aile neden bu kalabalığımızın verdiği gücü kullanmayalım? Satıcılarla görüşüp indirip yaptırmayalım?" dedik ve bazı satıcılarla özel olarak görüşüp biz DonanımHaber üyelerine özel indirimli mağazalar yarattık. Alım gücümüzle de kendimizi diğer satıcılara ispatlayabilirsek gün geçtikçe diğer mağazalardaki satıcılarla da aynı şekilde indirimlerimizi sağlatırız dedik ki şimdiye kadar da başardık.

Şimdiye kadar bir çok ürün aldık binlerce dolarlık sipariş verdik ve çok sayıda mağaza ile iletişim kurduk. Her şey yolunda!
ÖNEMLİ DİPNOT: ÜRÜNLER ELİNİZE GEÇTİKTEN SONRA ÜRÜN YORUMLARINA LÜTFEN DONANIMHABERDEN GELDİĞİNİZ YAZINIZ.

-------------------------------------------


Buraya kadar her şey tamam. Hadi başlayalım!

Önce mağazaları tanıtmayı uygun görüyorum. Çok sayıda mağaza ve ürün bulunduğu için öncelikle ürün seçmek daha makul.

ANLAŞMALI MAĞAZALAR


 • YENİ!Jackets Coat Factory
  Açıklama: Jack Wolfskin, The North Face, Columbia, Camel ve bir kaç Çin markası da bulunan genellikle outdoor mont satan bir satıcı. Yakın zamanda kaz tüyü montlar ve deri montlar da ekleyeceğini söyledi. Fiyat performans olarak Aliexpress üzerindeki bir çok satıcıdan çok daha iyi ürünlere sahip.
  Tüm ürünler: Mağaza adresine bakınız. Sadece mağazasındaki ürünleri satmakta. Elindeki tek markanın ürünleri için satıcıya mesaj atıp (Örn: North Face montlar hangileri?) sorarsanız sadece belirttiğiniz markanın ürünlerinin linklerini gönderecektir.
  Mağaza adresleri (2 mağazası var ama aynı ürünler):

 • Erick's Fashion Sunglasses Store
  Açıklama: Rayban marka birebir kalitede replika ürünler bulunmakta. Rayban'ın her çeşidi yok fakat kalite olarak onaylanmış cömert ilgili bir satıcı. Yoğun olarak 2140 modeli alındı.
  Tüm ürünler:www.topone1688.com
  Mağaza adresi: http://www.aliexpress.com/store/1819345
  < Resime gitmek için tıklayın >
  İNDİRİM:KARIŞIK.TÜM İNDİRİM LİSTESİ İÇİN LİNK:Tüm İndirim Kataloğu

 • -AOOKO-
  Açıklama: Rayban dahil bazı markaların birebir kalitede replika ürünlerini satmakta. Erick's Store'da bulamadığınız Rayban gözlükleri sorabilirsiniz. Fakat fiyatları biraz daha yüksek.
  Tüm ürünler: İstediğiniz bir model var ise satıcıya özel olarak mesaj atıp marka ve model numarasını vererek sorunuz. Satıcı ayrıca Whatsapp kullanıyor mesaj atarsanız yardımcı olacaktır.
  Mağaza adresi: http://www.aliexpress.com/store/1769306

 • THE JUST LOVE IT STORE
  Açıklama: Bvlgari, Tag Huer ve bir çok pahalı markanın saatleri bulunmakta. İç fonksiyonları çalışan birebir replika ürünler.
  Tüm ürünler: İstediğiniz bir model var ise satıcıya özel olarak mesaj atıp marka ve model numarasını vererek sorunuz.
  Mağaza adresi: https://login.aliexpress.com/?from=sm&return_url=http://www.aliexpress.com/store/225194
  < Resime gitmek için tıklayın >
  İNDİRİM:Yaklaşık %10 (3 $)

 • Bright Eyewear's store
  Açıklama: Numaralı gözlük camı ve çerçevesi siparişi verebileceğiniz bir satıcı. Ürün fiyatına göre indirim yapmaktadır.
  Tüm ürünler: Mağaza adresini inceleyin.
  Mağaza adresi: http://www.aliexpress.com/store/300179
  SATICININ WHATSAPP'I:+8615068169029
  Tavsiye! Bu satıcıdan yalnızca çerçeve alıp camları Türkiye'de bir optiğe taktırmanızı tavsiye ederim. Daha önce numaralı cam taktıran bir arkadaş problem yaşadı işinin ehli bir optikçi değil ama çerçeveleri kalitelidir.

  < Resime gitmek için tıklayın >


 • Little Lucy's store
  Açıklama: Casio, Diesel, Tissot, Armani gibi bir çok bilindik saat üreticisinin saatleri bulunmakta. İç fonksiyonları çalışan birebir replika ürünler.
  Tüm ürünler: İstediğiniz bir model var ise satıcıya özel olarak mesaj atıp marka ve model numarasını vererek sorunuz.Bu dükkanla özellikle CEHENNEMTR1 mahlaslı sorumlu üyemiz diyalog içindedir.Bu dükkan hakkındaki sorularınızı ona sormanızı öneririz.
  Mağaza adresi: http://www.aliexpress.com/store/935985


Bu yukarıda paylaştığımız mağazalar dışında alışveriş yaptığınız hiçbir mağaza ile anlaşmamız yoktur. Forum üzerinde Aliexpress ile yıllardır yakından ilgili ve yoğun alışveriş yapan biri olarak her alanda ürün satın aldığımı belirtebilirim. Mağaza seçiminde bunu da göz önünde bulundurarak olabildiğince en yüksek kalitede ürünler barındıran, sorunsuz, sağlığınızı kötü etkilemeyecek ürünler satan mağazalar seçiliyor.
Lütfen; "Burada 20 dolar ama aynısı 2 dolara başka bir satıcıda var!" şeklinde yorumlar yapmayınız. Aynı ürünün $0,2'a satılanları da bulunabilmekte fakat arada işi azıcık bile bilen birinin çıplak gözle rahatlıkla ayırt edebileceği farklar bulunmakta. Bu yüzden lütfen eğer bir mağazadan alışveriş yaptıysanız ve mağazadan memnun kaldıysanız detaylı bir inceleme yaparak -mümkünse videolu mümkün değilse en kötü ihtimalle detaylı yakın çekim fotoğraflarla birlikte ve testler, test sonuçlarıyla- konuda öncelikle bizimle paylaşın satıcı ile görüşüp indirim yaptırmayı deneyelim. Bunun dışında gözlük gibi önemli aksesuarlarda kesinlikle yukarıdaki satıcılar dışındaki satıcıları sağlık açısından da önermemekteyiz.

ÖNERMEDİĞİMİZ SATICILAR!

 • Mr. Fashion Rock
  Açıklama: Gözlük satışı yapmakta fakat sattığı ürünlerin arkasında durmayan bir satıcı. Bu satıcıyla ilgili tarafıma sürekli dispute ile ilgili mesajlar iletiliyor ve ürünlerinin kalitesi oldukça düşük. Eğer düşük kalite alacaksanız daha ucuza aynı ürünleri satan satıcılar mevcut.
  Mağaza adresi: http://www.aliexpress.com/store/1179393


-------------------------------------------


SİPARİŞ AŞAMASI
Aliexpress üzerinden nasıl sipariş verilir? Nasıl indirim alınır? Videolu anlatım için buyrunuz:
https://www.youtube.com/watch?v=UlZsXECZVKM
Videoyu izlemek için tıklayınız

-------------------------------------------


SIK SORULAN SIKICI SORULAR


 • Sipariş verdim ne zaman gelir?
  Cevap: Siparişiniz 15-60 gün içerisinde herhangi bir problem olmadığı taktirde tarafınıza teslim edilecektir.

 • Arkadaşım sipariş vermiş 9 günde gelmiş ben 20 gündür bekliyorum satıcı bizi dolandırdı mı?
  Cevap: Siparişlerin ülkeye ulaşıp alıcıya teslim edilme süresi yukarıda da söylediğim gibi 15-60 gün sürer. Bu sürenin bu kadar değişken ve uzun olmasının sebebi Çin'de gümrüklerin Türkiye'dekinden çok daha sıkı ve yoğun olmasıdır. Satıcının seçtiği posta firması, posta firmasının paketi yüklediği uçağın kaç ülkeye daha uğrayacağı, paketin bekleme süresi, banttaki ürün sayısı gibi bir çok değişkenden ötürü aynı gün aynı saat aynı saniyede verdiğini iki aynı ürünün birisi 7 birisi 57 günde gelebilir. Bu aşamada sabretmeniz gerekmekte.

 • Ürünüm geldi bir sıkıntı var paramı geri istiyorum ne yapmam lazım?
  Cevap: Bu durumda öncelikle satıcı ile görüşüp durumu izah etmeniz gerekiyor. Satıcı hatasını kabul ederse dispute açar paranızı anında iade alırsınız. Satıcı diretiyorsa para iadesi yapmak istemiyorsa dispute açıp fotoğraflarla birlikte İngilizce bir açıklama yazmanız gerekiyor. Sonrasında satıcı muhtemelen bunu kabul etmeyip para iadesi talebinizi reddedecek. Siz de dispute'u Aliexpress'e yükseltip çözmesini bekleyeceksiniz. Genelde bu aşamada satıcılar cayıp para iadenizi size yaparlar çünkü aldığımız ürünler replika ve Çin gümrüğünden geçmesi yasak olan ürünler. Fakat satıcı insafa gelmezse ve gerçekten de haklıysanız Aliexpress olaya 1 ay içinde el atar ve size en uygun teklifi yaparak çözüm sunar. Yüksek fiyatlı ürünlerde de ürünü geri göndermeniz gerekebilir. Bu noktada da satıcıdan adresi isteyip PTT ile posta olarak yurtdışına gönderim gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye'deki şehirlerarası kargo ücretiyle hemen hemen aynı fiyata denk gelmektedir.

 • Bir satıcı buldum sizin önerdiğiniz 20 dolarlık gözlüğü/saati 5 dolara satıyor ne iş?
  Cevap: Biz bu işi komisyon alarak yapmıyoruz. Emin olun aynı gözlük/saat değil. Eğer bu aldığınız 5 dolarlık gözlük/saat elinize geçtiğinde hala farkı anlamadıysanız kullanmaya devam edin. 40 yaşınızda katarakt ameliyatı olduğunuzda bu konuya dönüp bize küfretmeye hakkınız olmayacaktır. Veya saat elinize geçtiğinde iç fonksiyonları çalışmıyor diye bizi değil satıcıyı suçladığınızda satıcı size sadece gülecektir.

 • Lacoste, Polo, Tommy ohoo fıstık gibi tişörtler var hemde 5 dolar! Alayım mı?
  Cevap: Bence almayın. 15 doların altındaki giyim ürünleri genelde %90 polyester %10'da pamuk/elastan karışımı oluyor ve cildiniz için sağlıklı değil. Eğer kaliteli replika ürün arıyorsanız 15 doların üzerindeki fiyatlara bakmanız ve satıcı yorumlarını alanların gönderdiği fotoğrafları ve mümkünse satıcıdan da ürünün gerçek fotoğrafını göndermesini isteyip inceleyin. Eğer bir ürünün orjinalinin nasıl olduğunu bilmiyorsanız da mümkünse aldıktan sonra "Birebir bu çok kaliteli orjinal gibi mağazaya götürseniz anlamazlar" gibi yanıltıcı yorumlar yapmayın. Sonra sokaklarda timsah yerine papağan logolu lacoste tişört giyen insanlar görmeye başlıyoruz Giyimde ülkemizin tekstil ürünleri Çin'den daha kaliteli emin olabilirsiniz. Diğer tekstil ürünleri için inceleme yapıp satın alabilirsiniz.

 • G15 nedir Polarized nedir?
  Cevap: G15 yanlız UV koruyucusu olan cam demektir.Polarized ise hem UV hem polarize(yansıma engelleyen özellik) taşıyan camdır.

 • Fotoğraflarını koyduğunuz gözlüğün linki nerede?
  Cevap: Dükkan tanıtımlarının hemen altında bulabilirsiniz.

 • Ürün kaç günde elime geçer?
  Cevap: Genelde 2 hafta ile 1 ay arasında gelir.Ancak zaman zaman 1,5 ayı bulduğu olabiliyor.

 • Ürün de sorun çıkarsa ya da elime geçmezse...
  Cevap: Ürün elinize geçmezse para iadesi alırsınız.Ürün tarif edilenden farkı ya da kırık vs. çıkarsa şikayet açıp yenisini yollama,para iadesi vb. yaptırımlar talep edebilirsiniz.

 • Ben Ebay kullanıyorum daha çok.Orada tanıdıklarım var bize indirim yapabilecek.Ebay ürünlerini de foruma ekler misiniz?
  Cevap: Elbette.Başlık hepimizin.Yurtdışı tüm alışveriş sitelerinin indirimlerini anlaşmanız durumunda başlığa eklerim.

 • Ürün kargolandıktan sonra nasıl takip edebilirim?
  Cevap: ülkeye giriş yapmadan : https://www.17track.net/tr/
  ülkeye giriş yaptıktan sonra : http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb221214.php

 • Resmini koyduğunuz wayfarer modeli 50 mi 54 mü?Hangi gözlük türü suratıma gider?
  Cevap:Resimdeki 50 olan.Suratınıza hangisi gider görmek için( @çapkınkuş ve @EknCn arkadaşlara link paylaşımı için teşekkür ederiz) :
  www.ditto.com
  https://www.sunglasshut.com/us/sunglasses-trends/shop-by-face-shape?SID=nav-slideout-findyourfit-landexp-faceshape-us
  http://www.ray-ban.com/international/virtual-mirror/

 • Resimlerde logo görülmüyor.Bize gelen ürünlerde logo olacak mı?
  Cevap:Evet olacak.Resimlerde çeşitli sebeplerden dolayı logolar kısmi olarak ya da tamamen kaldırılıyor.

 • Saatlerde fonksiyonlar çalışıyor mu?
  Cevap:AAA saatlerde genelde tüm fonksiyonlar çalışır durumdadır ve 1-1'dir.Yine de istisnai durumlar yaşamamak için satıcıya veya daha önce almış olan birine danışabilirsiniz.

 • Gözlüğümün sapında hafif eğiklik var nasıl düzeltirim?
  Cevap:Videoyu izlemek için tıklayınız

 • DERECELİ GÖZLÜK İÇİN NE GEREKİYOR?


  Cevap: 1.Çerçeve(sadece çerçeve alacaksınız diğer maddeleri okumanıza gerek yok.çerçevenizi seçin ve direk indiriminizi alın) ve camınızı seçiyorsunuz(belirli derecede camlar için bazı çerçeveler uygun olmayabilir,bu durumda satıcı size yeni bir şeyler önerebilir)
  2.Satıcıya gözlük reçetenizi yolluyorsunuz.
  3.PD (gözbebeği mesafesi) uzaklığını yolluyorsunuz.Bunu aşağıdaki linkten veya bizzat herhangi bir gözlükçüden öğrenebilirsiniz.
  https://ebdcdn.com/video/science/how-to-measure-pd.mp4
  4.Son olarak arzu ederseniz antirefle,kırma indisi vb. ekstra özellikleri belirtebilir sonrasında ise donanımhabere özel indiriminizi talep edebilirsiniz.


 • Erick'ten(DÜKKAN 1) gözlükleri nasıl alıyoruz?

  1- http://www.topone1688.com/ linkinden bir gözlük beğeniyoruz.
  2-Beğendiğiniz ürün varsa satıcının dükkanındaki ürünü submit ederekten(nasıl indirim alırım kısmına bakınız) yoksa satıcıyla konuşup https://login.aliexpress.com/?from=sm&return_url=http://tr.aliexpress.com/keyword/keywordSearch.vhtml?companyId=231480288&companyId=231480288
  adresindeki her hangi bir ürünü submit ederekten hazır duruma getiriyoruz.Altına istediğimiz modeli mesaj olarak yazıyoruz(hem siz hem satıcı yazsın).
  3-Size istediğiniz ürün gönderilecek.
  HERHANGİ BİR SATICIYA İNGİLİZCE OLARAK FORUMUN İŞLEVİNİ ANLATMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ MESAJI KULLANABİLİRSİNİZ:  quote:

  Orijinalden alıntı: Rhodora


  Hi!

  You have message from donanimhaber:

  "We are a group of people organized via one of the most popular forum websites in Turkey called “forum.donanimhaber.com”. We are reaally interested in shopping from “aliexpress.com”. The reason why I am writing to you is that we –as DonanimHaber.com users– want a special discount from you because hundreds of potential customers are waiting for reliable (and also as cheap as possible) suppliers and sellers.

  For this purpose, we are organizing in this forum ( http://forum.donanimhaber.com/m_102506944/tm.htm ) and we are going to choose the “shop of the month” and start to buy from that shops every month as a group and/or individually. We know that you will not ignore hundreds of prospective clients and thousands of observers and offer us a special discount.

  So we are sharing suitable and preferable products to buy among us every single day. You can have a look at our forum page from the following link in which there are 691 pages of comments (41419 responses, 1429935 looks) up to now. Here is the link: http://forum.donanimhaber.com/m_91042124/tm.htm

  So if we deal,we select you "shop of donanimhaber" to shop something from your shop with our members.

  We are looking forward to hearing from you as soon as possible.

  Sincerely.."

  So We will talk with many shops so we will determine which shop will be the "shop of the donanimhaber". Can you inform us about your general discounts and special offers for your products?We want special discount from you.İf it will be succesfull.We may buy more and more.Thanks...


  edit: link
  REHBERLER

  POWER BANK,HARDİSK REHBERİ

  Şimdi bu ürünler 2'ye ayrılıyor.

  1-Orjinal ürünler 2-Taklit ürünler

  Orjinal ürünler Türkiye'ye göre avantajlı fiyata sahip olsalar da asıl fırsatlar taklit ürünlerde çıkıyor.Burada ise sıkıntı genellikle MaH gücünün genelikle yanlış yazılması ve ürünün plastik kalitesinin ne olduğu.Bunun için en büyük kıstas yorumlar oluyor.

  Örneğin 12.000 Mah yazan bir powebank'i ele alalım.

  < Resime gitmek için tıklayın >

  Resimde de görüldüğü gibi yorumlarda 12.000 olmadığına dair yazılar görüyoruz.Bunlar normalde alt alta değil ve bazıları arka sayfalarda ancak dikkatli bir gözlemle bunları bulabilirsiniz.Peki neden bazıları 5 yıldız verip hiç bir olumsuz görüş bildirmemiş.Çünkü birçok kişi ürünün dışı görünüşüne ve çalışıp çalışmadığına bakıp yorumu giriyor bu yüzden powerbank alırken en büyük rehberiniz olumsuz yorumlar olmalı.

  Tüm bu yorumlar hardisk ve flashdisk için de gerekli.Çünkü aynı mantık onlarda da var ve bazı kullanıcılar programlar ile ürünü test edip yolluyorlar.

  Peki bundan sonra ne yapmalı?Ürünümüzün artık 4000 Mah olduğunu biliyoruz.Bundan sonra 13 $'lık etiket fiyatının 4000 mah(harddiskse gigabyte vs.) için uygun bir fiyat olup olmadığına karar veriyoruz.Bundan sonrası ise tamamen sizin insiyatifinizde.


  GÖZLÜK ALMA REHBERİ

  Arkadaşlar Aliexpress'de 3 çeşit ürün var.

  1.Grup, replika yani 1-1 taklit olan orjinalinden ayırt etmesi pek mümkün olmayan ürünler.Bu ürünler gerçekten kaliteli oluyorlar.Bazı arkadaşların yıllarca kullandığını biliyorum.Polarize özelliği de bulunabiliyor.

  2.Grup, orjinal kopya.Üzerinde çalışılmış görünüş güzel.malzemesi fena olmayan ancak 1.gruptaki kadar iyi olmayan ürünler.yine de düşünülebilir.

  3.Grup ise görünüşte benzer ama kullanışta hemen farkeden kısa ömürlü dayanıksız ürünler.Bunları tartışmayacağım uzak durun zaten.Sağlığa zararlı olması muhtemel.Tuhafiyecilerde vs. gördükleriniz bu gruptan oluşuyor.

  Şimdi 1. ve 2. gurubu ayırt etmeniz için size iki link yollayacağım.

  1.GRUP

  < Resime gitmek için tıklayın >

  Örnek Kutu içeriği:
  1 Sunglass
  1 Box
  1 sunglass invoice(fatura)
  1 Sunglass cleaning cloth
  1 Certification Tag
  1 Certification instruction book
  1 Bar code(scan see brand)
  1 Never hide bag
  1 Polarized test card(only for polarized)

  2.GRUP

  < Resime gitmek için tıklayın >

  Örnek Kutu içeriği:
  1 Sunglass
  1 Box
  1 Bar code
  1 Sunglass cleaning cloth
  1 Certification Tag
  1 Certification instruction book
  1 polarized test card(only for polarized)


  Bu resimler aliexpress'de aynı satıcı tarafından satılan iki ürünün gerçek fotoları.Tanımda da özelliklerini açık açık yazmış zaten.Ayrıca diğerlerinden farklı olarak polarize ikisi de. 1.grup'un 1-1 olduğunu satıcı yazmış zaten,dolayısıyla daha kaliteli olacaktır.Ancak o kadar para veremem diyenler 2.grup'a yönelebilirler.O kadar da para vermem diyenler satıcının polarize olmayan kopyalara yönelebilirler.Ancak UV koruması olmasına ve dayanıklı plastikten yapılmış olmasına dikkat edilmeli.Polarize olup olmadığını zaten gelen polarize kartından veya herhangi bir gözlükçüdeki polarize testlerinden anlayabilirsiniz.

  ÜRÜNLERE AİT GERÇEK RESİMLER VE VİDEOLAR:

  YENİ GÖZLÜK DÜKKANININ FOTOĞRAFLARI:

  2140 MATTE BLACK
  < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


  3447 MODELİNİN ŞAHSIMCA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARI:
  < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

  Video için:DONANIMHABER YURTDIŞI UNBOXING VİDEO ÜRÜN PAYLAŞIMI

  KATLANABİLİR RAY BAN 2140
  < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

  @hopeless1 NİCKLİ ÜYEMİZİN ALDIĞI DERECELİ GÖZLÜK:

  < Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
  ***
  RAY BAN-HARİTA MODELİ(Hindi_Süprizi nickli üyemizin kendi çekimi)
  < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

  3386 MODELİNİN @ademtulu MAHLASLI ARKADAŞIMIZ TARAFINDAN ÇEKİLEN FOTOĞRAFLARI:

  < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

  VICTORİA BECKHAM GÖZLÜK:
  < Resime gitmek için tıklayın >
  < Resime gitmek için tıklayın >


  UV TEST VİDEOLARI:


  Videoyu izlemek için tıklayınız

  Videoyu izlemek için tıklayınız

  Videoyu izlemek için tıklayınız  ANLAŞMALI ESKİ GÖZLÜKÇÜDEN ALDIĞIM GÖZLÜĞÜN RESİMLERİ:

  Arkadaşlar resimler tarafımca çekildi.Ürün linki: ALINDIĞI DÜKKAN KAPATILMIŞTIR.BENZERİ ÜRÜN İÇİN DÜKKAN 1'E BAKINIZ.


  < Resime gitmek için tıklayın >

  < Resime gitmek için tıklayın >
  .
  < Resime gitmek için tıklayın >

  < Resime gitmek için tıklayın >

  < Resime gitmek için tıklayın >

  < Resime gitmek için tıklayın >

  < Resime gitmek için tıklayın >

  < Resime gitmek için tıklayın >

  Videoyu izlemek için tıklayınız

  @yawuzbey mahlaslı arkadaşımızın paylaştığı 3026 ray ban resimleri:

  < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
ANLAŞMALI SAATÇİNİN SAATLERİ

Tüm modeller:https://login.aliexpress.com/?from=sm&return_url=http://www.aliexpress.com/store/225194]https://login.aliexpress.com/?from=sm&return_url=http://www.aliexpress.com/store/225194]https://login.aliexpress.com/?from=sm&return_url=http://www.aliexpress.com/store/225194

TAG HEUER , MONACO MODELİ

Link: https://tr.aliexpress.com/item/1672738952.html

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

BVLGARI SAAT:

link:https://tr.aliexpress.com/item/1905619630.html

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Videoyu izlemek için tıklayınız

]

ELİME GEÇEN AR2461 MODEL SAAT:

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


ALİEXPRESS'DE BAZI KISALTMALAR:

Abbreviations for famous brands in AliExpress
Abercrombie & Fitch -- A F
Adidas ------------------ Adey / Adi / Addas
Alpinestars ------------ A STARS
Asics ------------------- ASKS
Burberry --------------- BUR / Berry
Calvin Klein ----------- C K
Chanel ----------------- CC
Diesel ------------------ Die / Dies / Diezel / Dsl
Ecko -------------------- Rhino
Emporio Armani ------- A X / E A / AR
GAP --------------------- G A P
Hollister ---------------- H C O / Hollister / Hollistants
Lacoste ---------------- Crocodile / Croc
Louis Vuitton ---------- L V
Mizuno ----------------- MZ
New Balance ---------- N shoes
Nike -------------------- NK
Oakley ----------------- OK
Prada ------------------- Pra / Prad / Prd
Puma ------------------- P-U-M-A
Ralph Lauren ---------- Horse / R L
Ray Ban ---------------- RB
Rolex ------------------- ROLE
Tommy Hilfiger -------- Tommis
Victoria Secret---------- V S / V Secret
Yves Saint Laurent ---- Y S L
Zara ------------------ Zar / Za
Abbreviations for watches in AliExpress (Saatler)
Bleu wath---------Cartier
DOZ Watches ---- diesel
TOT Watches ---- tissot
TOH Watches ---- tag heuer
HOB Watches ---- hugo boss
AOR Watches ---- armani
COT Watches ---- citizen
SOK Watches ---- seiko
COO Watches ---- casio
BOU watches ---- burberry
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmrxa -- 8 Temmuz 2016; 13:30:11 >


Bu mesajda bahsedilenler: @CEHENNEMTR1 , @realmrxa
;) tamam ben fakirim agzim kokuyor, fakat senin cahilligi ne yapacagiz? 2 dolarla geçecek gibi durmuyor. Senin gibi enayileri iyi kandirirlar dikkat et, ergenlikten kurtul sonra konusalim.
Yoruma Git
küçükjohn - 5 yıl +36
Ben normalde sabırlıyımdır bir önceki mesajına yorum yapmaya bile tenezzül etmemiştim ancak bu kadar seviyesizlik de fazla, madem konu ile ilgin yok neden kirletiyorsun konuyu.

Ark...
Yoruma Git
Yorumun Devamı yawuzbey - 5 yıl +16
elimde şöyle bi liste var ordan burdan topladığım linkler not: hiçbi satıcıyla alakam yok hiçbirinden de daha önce alışveriş yapmadım sadece sizinle paylaşmak istedim


                  
Yoruma Git
Yorumun Devamı xgrabyourglocks - 3 yıl +9
GÜNCEL SATICILAR

Kalvin's Sunglasses Shop
Mağaza Aliexpress linki :
Yoruma Git
Yorumun Devamı bagcesmeli41 - 2 yıl +8
Merhaba arkadaşlar , eski sayfaları okumaya üşenenler için tekrar paylaşıyorum .
Güncel kaliteli ve iletişimi iyi satıcılar : Luckcat ve Dee

Dee isimli satıcı ,

İlgi ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı bagcesmeli41 - 2 yıl +8
Erick'ten RB3548N modelini aldım arkadaşlar. Gözlükten anlamam ama kaliteli duruyor . 24$'a indirdi Dhgate 5$ indirim de kullandım . 1 haftada elime ulaştı .

Satıcı bilgileri : ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı bagcesmeli41 - 2 yıl +7
Konu ölmüş desek yeri var da neyse. Ne 1-2-3 yıl öncesinden yapılan alışverişlerden bahseden var, ne de güncel kaliteli satıcılardan.Birebir demiş geçmiş,ş
Yoruma Git
Yorumun Devamı vollkan59 - 2 yıl +7

E
exterminant
5 yıl (673 mesaj)
Çok haklısın bence buradaki potansiyeli kullanmak lazım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

I
IMFUNNY
5 yıl (134 mesaj)
+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L
Lasvegaswings
5 yıl (3488 mesaj)
toplu alınacak ürünlerde organize olunursa indirim yaparlar ama 1-2 tane için sanmıyorum. yinede denenebilir.
R
realmrxa Konu Sahibi
5 yıl (1022 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

Çok haklısın bence buradaki potansiyeli kullanmak lazım.

Yabana atılacak bir şey değil.Satıcılarla konuşup her ay "Ayın Donanımhaber Dükkanı" gibi bir şey seçsek mesela.Oda bize indirim yapsa.Veya böyle 2-3 tane.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

E
exterminant
5 yıl (673 mesaj)
Organize olup müşteri potansiyelini ispatlamak gerekiyor satıcılara, olmayacak şey değil yani.
Bu mesajda bahsedilenler: @realmrxa

M
Mujo5
5 yıl (84 mesaj)
+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M
mtyg
5 yıl (1672 mesaj)
+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


D
Deve Katili
5 yıl (3106 mesaj)
+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L
legolasbride
5 yıl (939 mesaj)
Hocam hepimizin zeykleri ihtiyaçları farklı farklı ama yine de yapılabilir.Herkes kendi zevkine göre olan satıcılar ile temasa geçer beli bir ürün sayısına indirim alıp burada yayınlar.Satıcı da o indirim koduyla gelenlere indirim yapabilir
K
Kaaaa
5 yıl (30 mesaj)
özellikle led ampul alımı gerçekleştirilebilir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F
fifa_05
5 yıl (949 mesaj)

D
drkayzer
5 yıl (2439 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: realmrxa

quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

Çok haklısın bence buradaki potansiyeli kullanmak lazım.

Yabana atılacak bir şey değil.Satıcılarla konuşup her ay "Ayın Donanımhaber Dükkanı" gibi bir şey seçsek mesela.Oda bize indirim yapsa.Veya böyle 2-3 tane.

Kral olur hem bizim için hem de satıcılar için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B
beroco50
5 yıl (283 mesaj)
+1
B
BiPeRVA
5 yıl (890 mesaj)
kendim mutlaka pazarlık yapıyorum böyle birşey olursa çok iyi olur
S
stornado
5 yıl (487 mesaj)
Benimde ihtiyaclarim var +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E
elfen_lied
5 yıl (197 mesaj)
başarılı bir düşünce gerçi ben bu siteden daha alışveriş yapmadım ama birlik olacaksak fiyatta güzel olacaksa ben varım
G
Guest-48562487
5 yıl (846 mesaj)
bunu üstlenebileceğini düşünen arkadaşlar yönetim ekibine başvursun bence daha organize oluruz
O
ozncb
5 yıl (75 mesaj)
+1
Ç
çaylaq
5 yıl (613 mesaj)
Konuya tam destek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @realmrxa