Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
21
Cevap
1653
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Cevap: Deadpool 3'ten beklenen fragman geldi (2. sayfa)
İ
2 hafta
Binbaşı

Titredim :)N
2 hafta
Moderatör

Mesih zaten Kurtarıcı anlamında. Hıristiyan veya İsacılık teolojisinde İsa kurtarıcıdır. Peygamber Muhammed'in İslam'da Allah'ın Elçisi olması gibi.

Bu arada diyebilir. Bu karakterin özelliği dördüncü boyutu yıkmış oluşu. Yani karakterimiz bir çizgi roman veya film kurgusunda olduğunu biliyor. O sebeple Deadpool izleyicilerle konuşur. "Sizi kurtarmaya geldim" tam da onun diyeceği bir laf haliyle. @pskillercheto< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @pskillercheto
Ö
2 hafta
Onbaşı

teaser ilgimi çekmedi ya gelecek olan fragmanda heyecan getirmez bende ama yinede bu yıl iki filme gideceğim biri dune biride deadpolP
2 hafta
Yarbay

tamam anladım. ben konuşmayı mı kaçırdım diye sormak istemiştim. 4. boyut vs sinema ile alakam pek yok. yani izlerim tüketirim. böyle saçma filmlere de bakmam. wolverine ve batman bende ayrıdır. gerçek olabilecek kahramanlar oldukları için izlenebilir buluyorum.
Bu mesajda bahsedilenler: @Nat Alianovna
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.