Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
55
Tıklama
0
Öne Çıkarma
DC, James Gunn'a The Suicide Squad Filmindeki İstediği Karakteri Öldürebilme Özgürlüğü Vermiş
Ö
4 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

 
DC'ye ait karakterlerden oluşan Suicide Squad'ın ikinci filmi The Suicide Squad'ın yönetmeni James Gunn film hakkında enteresan bir detay verdi.
 
Söylediğine göre DC, herhangi bir karakteri korumaya almamış. Yani James Gunn istediğini karakteri film içinde öldürebilir. Belli ki DC ve James Gunn, "O başrol, ölse dizi biter." cümlesinin gerçekleşmesini istememiş. Hatta James Gunn'ın bir diğer açıklamasına göre ekip sadece dışardan gelen tehditlerden değil, kendi içlerinde bir tartışma sonucunda da birbirini öldürebilirmiş. 
 
The Suicide Squad'ın vizyon tarihi 6 Ağustos 2021. Senaristliğini ve yönetmenliğini James Gunn üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Margot Robbie, Idris Elba, Joel Kinnaman, John Cena, Viola Davis, Jai Courtney, Michael Rooker, Flula Borg, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Steve Agee, Mayling Ng, Peter Capaldi, Alice Braga, Pete Davidson, Nathan Fillion, Sean Gunn, Storm Reid, Taika Waititi, Joaquín Cosío ve Juan Diego Botto bulunuyor.
 
İ
4 yıl
Yarbay

Harley Quinn'in ölmeyeceğini hepimiz biliyoruzDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.