Hocam ds3 ü platinledim. İnşallah bunuda platinleyeceğim. Ds2 de mecburen +3 kadar oynamak lazım büyüler için. Arkadaşlara sordum galiba ds2 yi platinlemek daha zor. |
Ben de ilk d2 oynuyorum yeniyim. Benden cok biliyosun oyunu genel manada |
Aynen DS3 ü ben de platinledim de şöyle forumlara baktım bazı büyüler için 300 pvp istiyor Ben DS1/DS2 de kupaların %80 nini aldım Eğer bu da öyle ise birbirimize yardım edebiliriz bence en azından birbirimizi keseriz her gün 10 kere kessek yeter ![]() |
Hocam yeniysen tek önerim USB ye bol bol kayıt al yoksa çok pişman olursun Tek bir hatada bir NPC i kaçırıp kupa almak için yeniden oynamak zorunda kalabilirsib ![]() |
Ben o pvp olayını 30 diye biliyorum. Aradaki 0 bayağı önemli![]() Tabiki yardımcı oluruz. Oyuna henüz başlamadım başlayınca haberleşiriz. |
Ben de şimdi onu araştırıyordum Convenant da rank yükselterek elde edilen büyüler NG++ da satın alınabılıyor ancak bazı convenant ların büyüleri sadece derece atlanarak alınabılıyor onlarda da istenen max 30 pvp/pve ![]() ![]() Tabi hocam ben de baslamadım haberleşelim olmadı |
Düşük SM'li karakterinde Loyce Greatsword'u olup bunu verebilecek bir babayiğit var mıdır? Bu arada 150 level 2M SM civarı PvP takılan arkadaşlar varsa aramızda PvP çevirelim bi' akşam. Ds1'in Reddit eventları çok keyifli oluyordu. Var mı PvP oynayan buralarda? |
Sadece hidden weapon için 30 pvp zaferi gerekiyor galiba. Bell Covenant istilaları önceden de seyrekti ama şimdi ds3'ten sonra bayağı bir süre alabilir. Iron Keep ve BoB hariç pvp pek yapılmıyor diye duydum. |
Kupa basari vesaire seyleri pek kovalamam duz dogal oynarim oyunu baskan bisey yaparsam karsiligini gorurum yani sorun yok. Yalniz oyun cidden iyi hic gulmedigim kadar guldum (sinirden tabi) kizmadigim kadar kizdim insan boss a kizarmi ya ![]() |
Ben kupa bataklıgına saplandım hocam artık çok geç o dinkkkk sesi büyük keyif veriyo ![]() Ama bu bence dark souls 1-3e göre daha zor nedeni de hem daha uzun hem de estus flask ı daha yavas içiyor ![]() |
Arkadaşlar oyuna yeni başladım warrior açtım kuş tüm her yere gittim, dev yer var oradan geçemiyorum diğer alternatif gidebileceğim yol var mı? he birde 3-4 lü böyle kapılar var birisinde üst yer var orada alttan bakınca yürüyen büyük gözlü yaratıklar var onları nasıl geçicem ? |
Beyler ya bana yardım lazım Fume Knight ı geçemiyorum var mı birisi acaba? Sabahtan beri oynuyorum belki 100kez öldürdü beni ya kırıp atacam tv yi ya ![]() ![]() ![]() |
Belki yararlı olur ![]() https://www.youtube.com/watch?v=Q5qaLFjDJpA |
Tesekkür ederim hocam uzun ugraslar sonrası geçtim hatta oyun bitti Yardımcı olmamı isteyen arkadaslar beni ekleyebilirler Psn: BTolga10 |
Hile yapmak isteyen arkadaslar da özelden mesaj atabılırler =) |
Bu oyunu oynayan birisi niye hile yapmak ister ki? |
Keyfine ya bitti zaten oyun ![]() ![]() |
Beyler grafik olarak değil de oynanış olarak ds2 mi daha iyi yoksa ds2 sotfs mi daha iyi? Bu oyun bana çok hızlı geldi. Dark souls 1'de knight karakter yavaş yavaş yürürdü, yürüyüşü ve o zırhının çıkardığı ses çok hoşuma giderdi. Bu oyunda o ağırlık yok gibi sanki. Ayrıca ds2 nin atmosferinin sotfs'e göre daha puslu, daha karanlık oluşu daha çok hoşuma gitti. Sonra sotfs'de yapay zeka ds2'ye göre daha kötü deniyor. Doğru mudur? Silahların sotfs'de iki kat daha çabuk eskimesini hiç sevmedim. Sonuç olarak ds2 ve ds2 sotfs arasında kararsız kaldım. Hangisi satın alınmalı? Düzenleme:Sotfs alıp saydığım sorunları modlarla halletmeye karar verdim. |
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatay0 -- 25 Mayıs 2016; 17:29:16 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >