Digitürk içeriği tam ise D Smart Aratmaz... Yerinizde Olsam Almazdım... Digitürk taahhüt yenileme için bu sene çok absürt rakamlar söylüyor... Bende uydu Yayınlarını daha çok seviyorum... Sanırım bu sene Tod kullanıcısı olacam... |
Hocam TOD vardı yayınlar aslında güzel izlenebilir bitrate her ne kadar iyi olmasa bile izlenebilirliği makul durumda. İnternet yayınları geriden geldiği için modüle geçtim ama ev dışında TOD’u hala kullanıyorum. S Sport da lazım mesela modüllü bir S Sport’un olduğu platform bulabilsem alıcam. Bunun için de TV+ var. Yayın kalitesi çok iyi ama 1 dk falan geriden geliyor bu çok sinir bozucu. D Smart’ı da ne için alınır diye sormak istedim. İlk sayfada zaten çoğu film kanalları da kapanmış. İlginç bir durum. Şu vaziyette S Sport içini uydu yayını hayal. |
S sport u modül üzerinden izleyebileceğiniz bir platform yok sanırım.Dsmart için se belgesel kanalları için alınabilir.Viasat history,history channel gibi bir kaç belgesel kanalı fazla digitürk e kıyasla onun dışında aman aman değil. |
History eskiden Digide de vardı da iyice düştü belgesel kanal sayısı. O zaman çok bir esprisi yok dediğiniz gibi. |
Haklısınız İnternet Yayın Kalitesi ve Özellikle Derbi Maçlarda 1 dk Yakın Bazen Daha Fazla Geriden Gelmesi Gıcık Olabiliyor... S Sport Plus Geçen Sezon Başında İki Sezon Birden Aldım Mecbur İnternetten İzliyorum... İmkan Kısıtlı Çok Fazla Bütçe Ayıramıyorum... Bu Sebeple Çok Problem Yapmıyorum... |
Samsung tvlerde dsmart için kurulum yapılıyormu. Bende bugün modül üyeliğimi yeniledim. Bir sorumda dsmart kurulumu yaptıktan sonra manuel olarak bein kanallarınıda ekleyebilirmiyim zira digitürk modülde var |
Samsung TV Bende Modül Girişi Bir Adet... Samsung TV de D Smart vs Digitürk Modu Var... Kanallar Otomatik Geliyor ve Güncelliyor. Modülü Takıp Kullanın Ayar Yapmanıza Gerek Yok... |
Tv’lerde genelde tek modül girişi oluyor. İkisini aynı anda takamayabilirsiniz. Dsmart kanallarını eksiksiz kurulumla alıyorsunuz ama digitürk kurulumunda tv8 ve trt1 gibi kanallar eksik oluyor. Digitürk seçerek kurduğunuzda da elle kanal eklenmiyor. |
üyelik yeniledik kanallar gitti arkadaş. 2 gündür üyeliğiniz bu kanalı desteklemiyor hatası alıyorum. var mı yorumu olan. |
Dsmart online islemlerden sinyal yenileme yapin.O da olmazsa MH arayin. |
Müşteri hizmetleri karşımda olsaydı muhtemelen dalardım. Ne yaptıysa açılmadı kanallar . Üyelik yenilemeden önce izliyordum yenilemeden sonra izleyemiyorum diyorum, servis gönderelim ama ücretli. Kaç para dedim 400 tl diyor. Sen kafayımı yedin üyeliği o kadar paraya yenilemedik diyorum maalesef böyle diyor. N11 den almıştım dfixi aldığım adamı aradım adam saolsun hala ilk günkü gibi yardımcı oldu. Abi onlar salak dedi sen aç smartsporu online işlemlerden sinyal gönder açık kalsın bekle biraz gelir dedi. Dediği gibide oldu. |
D smart go almıştım. GS maçında bi açıyorum yayın donuyor. Oturumu kapatıp yeniden açıyorum ses gelmiyor. Zulüm resmen şaka gibi. Şu boş beleş firmalara vermeseler keşke ihaleyi. |
Philps 55PUS7503/12 model cihazım var d-fix modül aldım ama tv de kurulumda sadece Tivibu ve tkgs kurulum seçeneği var dsmart listesi gelmiyor bi çözümü var mıdır ? |
< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Mersin(Caretta)