D

Yarbay
02 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme (?)
597 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
D
4 gün
1 Ağustos 2022 Statik ip adresi ücret zammı
Hayırlı olsun.

1 Ağustos 2022'den geçerli olmak üzere yeni statik ip fiyatı aylık 39.90 tl.

Eski fiyat 29.90 tl.


https://www.superonline.net/hakkimizda/duyurular/statik-ip-fiyatlandirma-degisikligi-2
D
9 ay
Apple Parlatma Bezi [ANA KONU]
Uzun süredir beklediğimiz ve bugün yapılan etkinlikten sonra duyurulan apple'ın parlatma bezinin ana konusudur.

Bez ile ilgili her türlü özellik, fotoğraf paylaşımı, yorum, soru içeriklerinizi bu başlıktan paylaşabilirsiniz.

Bez hemen hemen tüm apple ürünleriyle uyumlu ve fiyatı 199 tl. Henüz ön sipariş açılmadı.

https://www.apple.com/tr/shop/product/MM6F3ZM/A/parlatma-bezi
Not: Konu mizah amaçlıdır.
D
10 ay
Apple Keynote 2021 Canlı Yayını
D
geçen yıl
Superonline statik ip zammı (Ağustos 2021)
1 Ağustos 2021 itibariyle statik ip ücreti 29.90 olarak zamlanıyor. Eski ücret 24.90 idi.

Yani sıkıntısız stabil bir internet kullanabilmek için her ay 30 lira daha ödemeniz gerekiyor. Allah sizi bildiği gibi yapsın.
D
geçen yıl
D-Smart Hediye Paket Kandırmacası (asla inanmayın)
Son dönemde birçok d-smart tv platform üyesinden tahahhüt yenilerken hediye paket teklifleri geldiğini ama hediye paketlerin tanımlanmadığı, tanımlansa da 1 ay sonra hediye kanalların kapandığı hakkında şikayetleri görüyoruz.

Buna biz d-smart hediye paket kandırmacası diyoruz.

Süreç nasıl başlıyor?

Tahahhütünüz bittikten sonra veya iptal talebinden sonra sizi d-smart genel merkezden tahahhüt yeniletmek için arıyorlar, size bazı paket fiyat tekliflerinde bulunuyorlar buraya kadar her şey normal. Fiyat yüksek v.s. derseniz size daha düşük paketler önerip yanına hediye 1 yıl mega paket vereceğiz diyorlar böylece en düşük paketten tahahüt yeniliyorsunuz daha az para ödüyorsunuz hediye paketlerle tüm kanallarınız 1 yıl açık oluyor böylece aklınızı çelmiş oluyorlar, teklifi kabul ediyorsunuz tahahhütünüz uzuyor fakat tahahhütünüz uzatıldıktan sonra hediye paketleri vermiyorlar ya da verip 1 ay sonra kapatıyorlar. Müşteri hizmetlerini aradığınızda da aynı şeyleri tekrarlıyorlar sistemsel arıza, teknik bir problem, sistem güncellemesi var, tanımlama yapılacak, arıza kaydı açıldı en kısa sürede kontrol edilecektir diye yalanları sıralıyorlar.

O yüzden tahahüt yenileyecek arkadaşlar asla ama asla hediye paketleri kabul etmesin, tüm kanalları izlemek istiyorsanız direkt mega paket teklifi alın hediye paketlerin hiçbirisini kabul etmeyin çünkü vermiyorlar.

Ben de 1 ay önce tahahhüt yeniledim hoşgeldin paketi + 1 yıl mega paket olarak fakat hediye paketler halen tanımlanmadı, müşteri hizmetleriyle 5 kez görüşüldü ama çözüm üretilmedi. BTK'ya şikayet ettim sonucu bekliyorum, benzer bir sorunla karşılaşanlar aşağıdaki linkten btk'ya şikayette bulunabilirler.

https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/tsys/giris.html
D
3 yıl
Nvidia driver sayfası çalışmıyor
Birkaç gündür nvidia'nın sitesinden driver indiremiyorum, bekliyor bekliyor sonra sayfa bulunamadı diyor. Farklı bilgisayarlarda da denedim sonuç aynı.

Başka sorun yaşayan var mı?
D
3 yıl
Sesli philips reklamı
Tüm sayfayı kapatan forumu kullandırtmayan bilgisayarları telef eden görsel reklamları anladık da bu her sayfada kendi kendine başlayan sesli reklam neyin nesidir?
D
4 yıl
TÜRK TELEKOM'DAN İKİNCİ BOMBA - TAHAHÜTÜ DEVAM EDEN ABONELER AKN'SİZ İNTERNET KULLANAMAYACAK MI?
Türk Telekom müşterisi servis sağlayıcılara gönderilen bülten mailinde görüldüğü üzere; mevcutta tahahütü devam eden akn'li paket sahibi aboneler akn'siz kullanımı 31 Mart 2019 tarihine kadar yapabilecek bu süreye kadar aboneler yeni limitsiz paketlere geçirilmeye çalışılacak daha doğrusu ikna edilmeye çalışılacak. Geçiş yapmayan abonelerin mevcut akn'lerine 20 gb ek kota tanımlanacak, kotayı dolduranların interneti ay sonuna kadar kesilecek.

Tahahütü olanlar inşallah bunun dışında kalır yoksa artık işin cılkı çıkmış demektir.

< Resime gitmek için tıklayın >
D
4 yıl
Türk Telekom'un port tahsis ettiği alternatif firmalara zam uygulaması
Türk Telekom vatandaşı soymak için dört koldan saldırıyor.

Son alınan bilgilere göre Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet veren alternatif firmaların Türk Telekom'dan tahsis ettiği port ücretlerine de zam yapılacak

Yani Türk Telekom fiyatları köklerken alternatif firmaların ucuz internet hizmeti vermesine içerlemiş ve bunu engellemek için kolları sıvamış, ocak ayından sonra internet hizmeti sağlayan alternatif firmaların (türknet, vodafone, millenicom, netspeed v.s.) yapacağı zamlara hazırlıklı olun.

Türk Telekom hepimizi soymaya geliyor.

https://twitter.com/DaghanUzgur/status/1073262629647540224
D
4 yıl
Motorlu Taşıtlar Vergisine Yüzde 23.7 Zam
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.