Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 1 misafir, 2 mobil kullanıcı
159
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Corsa F Kullananlar Kulübü (2. sayfa)

G GORKY34
geçen yıl (106 mesaj)
Aynı renk almışız bende beyaz cam tavan ultimate aldım . Benimkide biraz kavga dövüş gibi oldu. Bi türlü buldular. Kazasız belasız kullanmanız dilegi ile hayırlı olsun..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @thunderstruck7

T thunderstruck7
geçen yıl (1674 mesaj)
Sağolun hocam sizinde hayırlı olsun< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @GORKY34

S sabitkale
geçen yıl (891 mesaj)
Merhaba,
25.09.2020 tarihinde 2.el 6000 km de otomatik 1,2 benzinli elegance P32 aldım.
P32 aslında italya pazarı için üretilmiş ancak pandemi nedeniyle sevk edilemediğinden türkiye ve diğer ülkelere gönderilen istisnai bir araç yani. Elegance olmasına rağmen ultimateden tek eksiği 130 değil 100 bg olması ve 17" değil de 16" jant a sahip olması. Araçta hayalet gösterge paneli, çarpışma önleyici, tabela okuma, dijital ecc klima, kör nokta uyarı hepsi var.

Neyse, hepsi güzel de bundan önce 2015 1,2 polo kullanıyordum, bu araçta dikkatimi çeken hassas bir kullanıcı olduğum için rölantide direksiyondan hissettiğim hafif titreşim oldu. (poloda rölantide çoğu zaman arabanın çalışıp çalışmadığını hissedemeyip ekrana bakardım) ayıca yolda giderken de araçta hafif balans varmışcasına titreşim hissediyorum. 4 teker balans ve hatta rot ayarına soktum olmadı, 3 adet farklı yetkili servise gittim yol tecrübesine çıktılar normal dediler. ilk iki serviste satışın 130 luk test aracı olduğu için denemedim ama 3. servisin satış kısmında 100 bg lik elegance otomatik olunca test sürüşüne çıktım veeee maalesef benim aracımdaki hissettiğim titreşim bu araçta da vardı.
Değilse başka şehirlerde de tüm yetkili servisleri gezmeyi düşünüyordum o kadar taktım yani.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D dekonline Konu Sahibi
geçen yıl (1839 mesaj)
Start-stop sorunu yaşayan var mı ? Benim araç bir süredir yapmıyor sanki.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D D. Fiery
geçen yıl (133 mesaj)
benimki aynı çalışıyor hala


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @dekonline

D dekonline Konu Sahibi
geçen yıl (1839 mesaj)
Akü performansına bağlıymış. Biraz uzun yola çıkıp akü dolunca çalışmaya başladı. Sanırım %70 ile alakalı bir durum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @D. Fiery

C cduman
geçen yıl (1480 mesaj)
Arkadaşlar edition paket almak üzereyiz, ne dersiniz aracınızdan memnun musunuz? Sevmediğiniz yönleri var mı?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kloroflorokarbon
geçen yıl (1253 mesaj)
Ben gayet memnunum.İstediğim renk elegance bulamadığım için edition aldım.Bana göre tek eksisi ekranının 3.5 inç olması ve carplay desteklememesi.
Artı özellik olarak broşürde yazmıyor ancak otomatik far ve uzun far asistanı araçta mevcut.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @cduman

C cduman
geçen yıl (1480 mesaj)
Teşekkürler hocam. Bizim de ilk tercihimiz elegance idi fakat bulamadık bir türlü. Geve mavisi edition gelmiş gümrükte sevkiyat bekliyormuş bayiye. Bir aksilik olmazsa iki hafta içinde alacağız sanırım. Dediğiniz gibi 7" ekran da olsa hiç bir eksiği yok aslında bizim için de, donanımı yeterli.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @kloroflorokarbon

Y yasamayürütmeyargı
geçen yıl (58 mesaj)
Android auto kullanan var mı aranızda acaba ? Bende stabil çalışmıyor. Sürekli mirrorlink hatası veriyor ve kasıyor sanki. Büyül ihtimalle telefon kaynaklı çünkü ios car play çok güzel çalışıyor. Telefonum galaxy fan edition biraz eski bir cihaz. Sırf bu yüzden iphone almayı düşünüyorum< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

D dekonline Konu Sahibi
geçen yıl (1839 mesaj)
Ben kullanıyorum sürekli. Doğru kabloyu ve mümkün olduğu kadar yeni bir android telefonu bulursanız sıkıntı yaşamazsınız. Tabi ki iphone daha stabil. Onu da belirtmek lazım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @yasamayürütmeyargı

C caracal13
12 ay (29 mesaj)
Merhabalar, 2020 model 1.2 / 100 bg lik edition paket var. Genel olarak şehiriçi kullanımı için tasarlanmış bir araç.
Olumsuz olarak gözüme batan içerideki plastik kalitesi bariz kötü. En büyük eksisi bu aracın iç aydınlatmalarını kim düşünüp tasarladıysa tebrik etmek lazım. Bu kasar kötü olamazdı. Çünkü çoğu yerde aydınlatma yok. Arka koltukları aydınlatan herhangi bir lamba yok, torpido gözünü aydınlatan yok. Bagaj ve ön aydınlatmalarda sarı ışık ve yetersiz. Gece kullanımı olumsuz yönde etkiliyor. LED uygulayan arkadaşlar olursa buradan bilgi verirse seviniriz.
Teşekkürler.
Y yasamayürütmeyargı
12 ay (58 mesaj)
Arkadaşlar 7. İnçlik android auto ve car play olan multimedyalı modelde navigasyon tuşuna bastığımızda eğer telefon takılı değil ise navigasyon donanımı yok diyor. Araca nasıl navigasyon yükleyebiliriz ? 2. Olarak araçta adaptive cruise kontrol için gereken donanımlar var fakat yazılım olarak açık değil nerden açtırabiliriz acaba bunu< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S Sado666
12 ay (6 mesaj)
https://www.youtube.com/channel/UCQFOq8jJtIgpMszLf8UrtBg

Opel corsa f ile ilgili hertürlü videoyu kanalimda bulabilirsiniz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E ec.dmn
11 ay (1523 mesaj)
Merhabalar, kız arkadaşım için Opel Corsa 1.2T Otomatik düşünmekteyiz. Elegance donanıma bütçe yetmiyor, mecbur Edition alacak gibiyiz. Edition donanıma daha sonradan büyük ekran veya en azından geri görüş kamerası ekletmemiz mümkün müdür? Mümkünse maliyeti nedir?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C cduman
11 ay (1480 mesaj)
Servis soketler uymuyor mümkün değil ama üzerinde çalışıyoruz demişti. Bana sorarsanız kısa-orta vadede yapabileceklerini de zannetmiyorum ama siz de bir sorun isterseniz bizi de güncellemiş olursunuz. Biraz inceledim basit sök taktan daha fazlasına ihtiyaç olduğu belli. Örneğin editionda tek usb girişi radyo kısmında iken, elegance olunca usb girişi çakmaklık kısmına iniyor. Böyle bariz tasarım farkları var.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ec.dmn