Merhaba, Uzun süredir comnet 35mbps vdsl internet paketi kullanıyorum. Aksaray'da ikamet ediyorum, bazı sıkıntılar olsa da internet hizmeti olarak ciddi bir sorun yaşamadım. Fiyat performans ürünü. Birazda altyapının iyi olmasına bağlı. Ev için işimi görüyor. Davet koduyla üyelikte 30 gün ücretsiz internet hakkı kazanmak da mümkün. Bedava 30 gün internet için davet kodu: CMT654YPA |
180 gün altı günüm var, uzun süredir kullanıyorum genel olarak memnunum, memnun olmasam hala kullanmaya devam etmezdim nihayetinde, referans kodumla üye olarak +30 gün hediye internet kazanmak isteyen olursa: CMT669PNF Ya da direkt link olarak: https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT669PNF Teşekkürler. |
Selamlar, Paketim 35mbit vdsl. Yaklaşık 9 aydır comnet kullanıyorum. Mühim bir problem yaşamadım, alt yapınız ne ise onu alıyorsunuz. Davet kodumu kullanarak karşılıklı olarak 30 gün ücretsiz internet kazanabiliriz. Ücretsiz 30 gün davet kodu: CMT545QYV Link üzerinden otomatik başvuru yaparak +30 gün ücretsiz kullanım yapabilirsiniz: https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT545QYV https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT545QYV |
Kullanmak isteyen olursa Aktif Comnet +30 gün Davet Kodu: CMT447BXQ |
Ben de yaklaşık 2 ayı aşkın bir süredir Comnet kullanıyorum. Bulunduğunuz bölge altyapısında bir problem yoksa fiyatı ile tercih edilebilir bir servis sağlayıcı. Buradaki en eski üyerden biri muhetemelen benimdir, sorusu olan varsa cevaplayabilirim. Kullanmak isteyen için davet kodu: CMT796SPP Veya aşağıdaki linki kullanabilrsiniz. https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT796SPP |
Comnet İnternete sizde hızlıca abone olup 1 ay ücretsiz kullanım sağlayabilirsiniz. Aktif olarak Comnet üzerinden 3 hat kullanıyorum. Sizde üye olurken referans kodumu kullanıp ücretsiz 30 gün kazanabilirsiniz. REFERANS KODU: CMT468NRQ < Resime gitmek için tıklayın > |
Comnet'e üye olmayı düşünen arkadaşlar referans kodumu kullanarak destek olabilirsiniz. Sizde 30 gün bedava süre kazanacaksınız. Hizmet sürem 180 günden azdır. Şimdiden teşekkür ederim. Davetiye Kodum: CMT452ARY Link :https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT452ARY |
1 aylık hediye internet kodu CMT324MUK |
Gelen aşırı zamlardan dolayı netspedden comnet aylık 100Mbps VDSL ye abone oldum kod aktiftir 1 ay bedava hakkı için kodu kullanabilirsiniz 6 AY OLDU KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM DEĞERLERİM AYNI EN UFAK DEĞİŞİKLİK YOK BOŞUNA 170 TL AYDA FAZLA VERECEKTİM İYİKİ GEÇMİŞİM GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ HEM SİZİN HEM BENİM İÇİN 1 AY BEDAVA KODU : CMT687TDV |
Ttnet pahalı türknet veya öncelik olarak comnet düşünüyordum ama ekstra çok ücret istiyor ÖNCELİĞİM KESİNLİKLE SANSÜR ENGELLEME VB ŞEYLERİN OLMAMASI sonra fiyata dikkat ediyorum Comnet te sansür engelleme durumu nedir memnun musunuz Tama olarak demek istediğim şu https://forum.donanimhaber.com/superonline-fiber-ultra-kati-sansur-ve-yavaslatma-teknolojisi--151733162 Şu an Superonline fiber kullanıyorum hiç ama hiç memnun değilim başka fiber alt yapı yok ve haricinde Vdsl alt yapısı var Comnet < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > Türknet < Resime gitmek için tıklayın > EDİT: comnet e geçmeme kararı aldım |
Selamlar, Paketim 35mbit vdsl. Yaklaşık 9 aydır comnet kullanıyorum. Mühim bir problem yaşamadım, alt yapınız ne ise onu alıyorsunuz. Davet kodumu kullanarak karşılıklı olarak 30 gün ücretsiz internet kazanabiliriz. Ücretsiz 30 gün davet kodu: CMT545QYV Link üzerinden otomatik başvuru yaparak +30 gün ücretsiz kullanım yapabilirsiniz: https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT545QYV https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT545QYV |
180 gün altı günüm var, uzun süredir kullanıyorum genel olarak memnunum, memnun olmasam hala kullanmaya devam etmezdim nihayetinde, referans kodumla üye olarak +30 gün hediye internet kazanmak isteyen olursa: CMT669PNF Ya da direkt link olarak: https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT669PNF Teşekkürler. |
Başkan kolay gelsin geçen sene senin kodunla 500 mbit aldım sende 30 gün kazandın. Bir söz vermiştin unuttun sanırım hatırlatayım dedim. Geçen sene mayıs sonu mesajlarına bakarsan haziran başı bağlattım interneti o zaman kazandın. Bu arada benim sürem doluyor benim kodumla üye olursanız çok sevinirim. CMT335EDA https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT335EDA |
Selam, evet bağış yapacaktım ki yapmıştım. Görüntüyü paylaştım özel mesajla. İyi bayramlar bu arada. |
herkese iyi bayramlar Bir sorum var, comnet'e en son ne zaman ve ne kadar zam geldi? yakın zamanda zam geldi ise, abonelik başlatmak için acele etmeyeceğim daha 1-2 ayım var. ama her an yeni bir zam gelecek gibi ise, bir an önce aboneliği başlatma niyetim var. |
Alt yapınız fiberse hiç düşünmeyin. vdsl ile alt yapınızın kablo bağlantısına bağlı olarak şu an ne şekilde kullanıyorsanız, aynı şekilde aynı hızda kullanmaya devam edebilirsiniz. iki senedir kullanıyorum. VDSL kullandım ilk başta, daha sonra da fibere geçtim. Memnunum. gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz. Size özel davetiye kodu: CMT233PUP https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT233PUP < Resime gitmek için tıklayın > |
Ucuz fiyat politikası deva devam ettiği sürece kullanmaya devam edeceğim,comnetten önce birkaç tane iss denedim hepsinde farklı sıkıntılar yaşadım yine en stabil ve kullanışlı Comnet oldu benim için.Şuanda 100 mbps kullanıyorum memnunun 35 mbps ile arasında fiyat farkı çok az.Asağıda bağlantı anlik bağlantı hızımı da paylaşıyorum geçecek olanlar için referans olsun en azından Sizde aşağıdaki kod ile üye olarak karşılıklı olarak ücretsiz 30 gün bedava kullanım hakki kazanabiliriz. Konuyla alakalı herhangi bir durumda bilgim dahilinde buradan yada özelden destek olabilirim Referans Kodu: CMT567GBM Buyrun linkten de abone olabilirsiniz; https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT567GBM < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
Siz de referans kodumla abone olarak hem 100TL hem de 30+ gün ücretsiz internet kazanabilirsiniz.
< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >