Merhaba hocam, ben de uzun zamandır arıyorum böyle bir ürün. Evde mikrodalga fırın (700 watt), tost makinesi (1800 watt) ve 3 metre 220 voltluk led şerit takacağım. Tost makinesi ile mikrodalgayı aynı anda çalıştırmayı düşünmüyorum. Bu sistem bu aletleri kaldırır mı? Deneme şansınız oldu mu?
Merhaba, ben o kadar yüklenmedim kabloya; 1 modem, 2 monitör, 1 RTX 2080 ekran kart'lı, i7 7700k işlemci'li, 850 wattlık güç kaynağı içeren bilgisayar, 1 de Creative T7700 7+1 ses sistemi takılı halde kullanıyorum. 6. yuva boşta duruyor, arada cep telefonu şarj ediyorum. Kablosu kalın ve kaliteli duruyor ancak sizi yanıltmak istemem o konuda bir fikir verecek tecrübem malesef yok.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Kay1PRuH