Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
301
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Çin'den yerel yönetimlere kripto para madenciliğini engelleme emri: Tamamen temizleyin
M
3 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

< Resime gitmek için tıklayın >
Çin'in güneybatısındaki Siçuan eyaletinde geçen hafta 26 kripto para madeninin kapatıldığı bildirildi. Çin sosyal medyasında paylaşılarak yayılan duyuru eski bir Bitcoin madencisi tarafından doğrulandı.

Enerji şirketlerine kripto para madenciliği yapan şirketlere elektrik tedarikini durdurması istenen duyuruda yerel yönetimlerin şüpheli kripto madencilerini "dip tarama" stiliyle bularak kapatması ve "tamamen temizlik yapması" emredildi.

Geçtiğimiz aylarda seyrek nüfuslu ancak kömür ya da hidroenerji açısından zengin İç Moğolistan ve Quinhai eyaletlerinde de bütün kripto para madenlerinin kapatılması emredilmiş, vatandaşlar yasadışı madencileri ihbar etmeye teşvik edilmişti.

KaynakH
3 yıl
Yüzbaşı

Hiç inanmıyorum bu habere.Allahın belası Çinliler bu işin en büyük destekçisi.Bela oldular başımıza.R
3 yıl
Binbaşı

Madenciler diğer ülkelere kaymaya başladılar, bazı ülkeler ise kendilerine gelmeleri için madencileri davet ediyorS
3 yıl
Yarbay

Çin eğer gerçekten dünyaya komple zarar olan kripto borsa ponzi sistemini yok etmek istiyorsa yapması gereken çok basit bir iş var

Çin bankalarının tamamının ne kadar yerli (eğer yerli çin borsası varsa) yabancı (kısacası ne kadar kripto coin borsası varsa) kripto borsa hepsi ile işlem yapmasını yasaklamak

Ondan sonra isteyen, geleceğin para birimi teknolojisi harika diyenler kullanabilirler :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.