Selam arkadaşlar. Okulumzuda iki adet Kyocera Fs 3040MFP+ yazıcı var. Son zamanlarda çıktı aldığımız zaman kağıdın hem ön hem arka tarafına siyah iz çıkarıyor. İçini açıp temizledim ama bir şey değişmedi. Farklı toner takmayı da denedim ama aynı. Toneri içine taktığımız havuz biçimindeki parçayı da karşılıklı denedim. Bir türlü olmadı. Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen yorum yapsın.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsessive* -- 27 Şubat 2018; 13:24:16 >