Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
51
Cevap
908
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: CHP'lilerin kendi belediyelerindeki kötü yonetimleri elestirmemesi (3. sayfa)
S
4 hafta
Binbaşı

< Resime gitmek için tıklayın >

hesap 2022'de açılmış, hiçbir mesajı yok görünüyor...

o zaman hangi insanlar tanıyor, biliyor? paralel evrendekiler mi?F
3 hafta
Teğmen

Chp Osmanlıdaki beşik uleması sistemine geçmiş.Izmir deki dersimli kardeşler güvenlik,sağlık taramasindan geçmeden işe alinmış ve emekliliklerinden sonra yerlerine çocukları gelecek şekilde anlaşma yapmışlar belediye ile

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
3 hafta
Yüzbaşı

chp liler partilerinin cumhuriyetinin kuruluş ilkelerinden uzaklaşmasından başlayarak partilerini sorgulamalılar. chp dersimlilerin partisi oldu, bitkisel hayattaki deniz baykalı bile meclise soktular yine gıkları çıkmadı. hep aynı kişiler millet vekili adayı yapılıyor. şu akp olmasa %5 oy alamaz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
7
3 hafta
Onbaşı

Buna verebilecek cevabın var mı?

Erdoğan: "Dersim olayları sebebi ile devlet adına özür dilemek gerekiyorsa ben özür dilerim ve diliyorum #OzurDilerizDersim"


https://x.com/RTErdogan/status/139386012521603073

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7-Quaresma -- 22 Mayıs 2024; 15:37:29 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @supreius
S
3 hafta
Yüzbaşı

dersimle yada dersimlilerle bir derdim yok. zamanında dersimde olanlarla ilgilenen biriside değilim, bir grubun bu malum partiyi ele geçirdiğini düşünüyorum. partiyi yönetirkende bu grup kendi çevrelerini düşünerek bir şeyler yapıyorlar. açıkçası bir trakyalının bu partide artık bir kariyer yapması mümkün değil. göstermelik birkaç köşeye orturtuyorlar onlar üzerinden nemlanmaya çalışıyorlar.
Bu mesajda bahsedilenler: @7-Quaresma
T
3 hafta
Binbaşı

kim kendi yoğurdunun ekşi olduğunu söyler

akp nin yaptığı kayyumların kişisel şatafatları için ve ne olduğu belirsizler için verdiği koltuk ve sonucu belli olmayan burs ve karşılıksız ödemeler ne oldu ?
128 milyar dolar nerede
papaz kaçtı mı ?
haddini bildirdiği ülkeler ekonomik zorluk içinde mi
sığınmacıları ne zaman ülkesine gönderiyorsun ?
vatandaşlık satmayı ne zaman bırakıyorsun ?S
3 hafta
Yarbay

Zoruna mi gitti?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Fatih KARAHAN
F
3 hafta
Teğmen

Bunlardan biri sen misin yoksa?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Six Feet Under.
S
3 hafta
Yarbay

Yok ben akp nash nush mush ekonomi politikasi ile servet transferi yaparken 0 faizle cifter cifter kredi cekip zenginlesenlerdenim. Ekonomiyi batirdi bu politika ama olsun yogidi oldur hakkini yeme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 22 Mayıs 2024; 19:36:52 >

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Fatih KARAHAN
F
3 hafta
Teğmen

Beleşci tayfadansin anladım.Izmirdeki hiçbir iş yapmadan maaş alıp çoluğuna çocuguna yer ayarlayanlara da o yüzden ses çıkaramiyorsun.Akp nin yerine chp liler soysun ülkeyi diyorsun.Eh ne diyelim ülkenin kaderi soğan gibi soyulmak anlaşılan< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
3 hafta
Yarbay

Bal tutan parmagini yalar. Bedava kredi doneminin sonucunun felaket olacagini anlamayan zaten bi zahmet zengin olamasin. Cekip cekip bitcoine yatirmistim.

Bu sekil yonetilen bir ulkede kendimi saglama aldigim icin suclumuyum simdi :) Calmadik cirpmadik< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Fatih KARAHAN
F
3 hafta
Teğmen

Kişisel yatırımıza bir şey demem.Ucuz kredi olayı saçmaliktı zaten,tayyip kk nın kucağina bombayı bırakacaktı.Kk da mağlum kredi kartı borçlarını affedecekti,muhtarlara yardımci atayacakti,güneydoğu ya beleş elektrik verecekti,bol bol memur atayacaktı ama işte kader mi dersiniz ne dersiniz o kadar beceriksizdiki gene kazanamadı.Kk yı mecbur şutladı chp de seçim kazanabildiler.Simdi bakiyoruz chp akp yi eleştirdiği ne varsa kendi yapıyor hatta çıtayı yükseltip çalışanlarının çocuklarina iş ve maaş garantisi veriyor.Hani samimiyet hani liyakat?Hepsi yalanmış demekki,iktidarı ele geçirinceye kadsr her şey< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Six Feet Under.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.