Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
60
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cehaleti boğmak istiyorum

E erdemfb12 Konu Sahibi
5 yıl (2760 mesaj)
Fikri olmadığı konularda atasından duyduğu dogmaları olgu edinmiş insanların cahilce bunları savunarak kendilerini bir boklar hakkında bilgili sanmasından nefret ediyorum. İnsan biraz olsun da hayatı sorgulama özelliği kazanır yav. Yemin ediyorum bu milletin bir sonu olacaksa bunun nedeni cahillerin cür'etini aşacak olmasıdır. Vatanım için umutlu olmaya çalışıyorum, insanlar için umutlu olmaya çalışıyorum ama her gün biraz daha yoruluyorum.

Cahil insanların yeniliğe kapalı, sağır ve dilsiz olmasından o kadar nefret ediyorum ki, dogmaları beyinlerin de o kadar çok kökleşmiş ki yemin ediyorum kafalarını koparıp atsan toprağa kök salar kendi gibi cehalet tohumları ekilir diye korkuyorum. Yanlış anlamayın bu saldırgan bir eylem değil sadece bir benzetmedir :) Her neyse sizin bu konuda ki düşünceleriniz nedir çok merak ediyorum. Bu dogmaları olgu edinmiş cahilleri nasıl düzeltiriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemfb12 -- 2 Eylül 2017; 0:41:37 >


B BeforeIforget
5 yıl (322 mesaj)

C Celal de Souza
5 yıl (541 mesaj)
Düzeltemezsin.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S sadistbeyin
5 yıl (23 mesaj)
Su mu lazımdı?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


E erdemfb12 Konu Sahibi
5 yıl (2760 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

şikayet ettim

Kusura bakma seni bu kadar ifşa etmemeliydim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.