1. sayfa
İlk mühendislikler gelmediği sürece tıp yazmak en doğrusu bence. 9-5 çalışıp 100kdan fazla maaş alıyorsun kebap iş. Bir de işim kutsal falan diye geziniyorsun millet ayıp olmasın diye s... |
İlk mühendislikler gelmediği sürece tıp yazmak en doğrusu bence. 9-5 çalışıp 100kdan fazla maaş alıyorsun kebap iş. Bir de işim kutsal falan diye geziniyorsun millet ayıp olmasın diye ses de çıkartmıyor zaten. Ceng eskiden çok mantıklıydı ama şimdi bir sürü alt önlisans veya lisans açıldı o yüzden ben de vazgeçtim. Veri bilimi, yapay zeka, robotik kodlama vs. bunların hepsi cengcilerle rekabet edecek piyasada bu kadar işçiye gerek yok. |
Sabancida müh okumak isteyen eacilar burda yoktur hocam siz baska yerde kotuleyin muhendisligi. ![]() |
ben de geliyorum, orada olacağız mühendislik yazan enayiler hiçbir şey için geç değildir ![]() |
yazılımda çok daha fazlasını kazanabilirsin adamlar yeni mezuna 150bin veriyorlar gerisini sen düşün https://dreamgames.com/careers/software-engineer-new-grad |
biyokimya uzmanı olana kadar 6 yıl tıp 1 yıl dhy (ilkinde kazanamazsan +1 yıl daha ekle) 4 yıl biyokimya 4 yıl mecburi sonrasında biyokimya uzmanı yaklaşık 16 yıl ama mühendislikte öyle değil fakülte 4 yıllık ama 3. sınıfta çalışmaya başlayabiliyorsun 16 yıl sonra 18 yıl tecrübeli mühendis yeni mezun biyokimya uzmanının maaşının 5e katlar |
Ctis gibi ucube bölüm yazıp bu duruma düşmek normal |
Dhy yapmadan ilkte kazansa gidemiy9r mu illa dhy ye yapmasi mi lazim |
İlk mühendislikler gelmediği sürece tıp yazmak en doğrusu bence. 9-5 çalışıp 100kdan fazla maaş alıyorsun kebap iş. Bir de işim kutsal falan diye geziniyorsun millet ayıp olmasın diye ses de çıkartmıyor zaten. Ceng eskiden çok mantıklıydı ama şimdi bir sürü alt önlisans veya lisans açıldı o yüzden ben de vazgeçtim. Veri bilimi, yapay zeka, robotik kodlama vs. bunların hepsi cengcilerle rekabet edecek piyasada bu kadar işçiye gerek yok. |
şunu atıp durma senede 3-5 kişi alıyorlar. neyin ne olduğunu biliyoruz |
kardeşim bölümüme laf edip durma, boş polemiğe girmek istemiyorum. |
baba sana noldu ölümüne tıp defansı yapardın eskiden |
Mecburi 4 sene değil, atandığın yere göre değişmekle beraber max 600 gün. Ayrıca ilk TUS'ta kazanırsa mecburiye falan gitmiyor. Niye yanlış bilgilendirme yapıyorsun? |
1. sayfa
Gazi tıp'a geçiyorum, hayırlısı olsun.
Nickimi Dr.Infernix olarak değiştiririm yakın zamanda