1. sayfa
Performans baya düşük, yakıtı iyidir, vergisi de az, tam maliyet aracı Ama galeriden araba almam ben |
Performans baya düşük derken 90 hp polodan sonra çok mu üzer hocam ? Peki fiyat için ne dusunuyor sunuz ? 58 son diyor |
90 beygir polodan sonra hantal gelecektir, üzebilir Fiyat da şu piyasada normal gibi artık, bu kasaların piyasasını tam bilmiyorum ama |
Maliyet olarak sevindirir ama performans olarak tatmin etmeyebilir bence |
60 bin lira verip de eski kasa araç almam |
araç güzel görünüyor ama arkadaşın dediği gibi ben de galeriden araç alırken 10 kez düşünür vazgeçerim. km'sini şaseden sorgulattır. km düşürülmüş çıkmasın sonra. sigortacı bir tanıdığın varsa, şase no vererek aracın geçmişini sorgulatabilirsin. kaç el değiştirmiş, kaskoda trafikte kaza kayıtları var mı vs.. |
sadece 1 çamurluk boyalı deyip geçmiş hemen özelliklere abanmış. böyle arabanın özelliklerini çok öne çıkaran ilanları sevmiyorum. eksper raporu da koymamış, km zaten muamma. |
55-60 bin arası önerebileceğiniz model var mıdır ? Dizel, manuel ve birazda konforlu olması yeterli. 2010 model üstü olması önemli tabi. |
308, bravo |
1) Galeriden (?) 2) 2011 ve tek parça boya (?) 3) KM (?) |
![]() https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-emekliden-2012-peugeot-308-e-hdi-727149227/detay https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-orjinal-308-e-hdi-1.6-112-hp-93%2C000-km-de-start-stop-729442194/detay şu ise mükemmel ama biraz fiyatı yüksek haliyle https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2012-active-plus-82.000-km-cam-tavan-kazasiz%2Cboyasiz%2Cdegisensiz-718479782/detay |
Mücahit abinin aracı satma niyeti yok sanırım o fiyat ne Araç güzel ama görece eski nesil 2007 temelli bi araç sonuçta, 73 bin çok Daha güncel araçlar alınır o paraya |
|
Bunların spor görünümlü versiyonu vardı adını unuttum, koyu ön farlı, füme jantlı, kırmızı dikişli döşemeleri falan vardı Onlar harika duruyor Düşük km temiz o versiyon denk gelse 70 bin helal olsun denebilir |
sportiumların alayı otomatik vites ama türkiyede numunelik 1 adet manuel modeli var. |
Evet sportium Görünüşü çok güzel ama bu paralara çok yav Neyse, konu sahibi için hayırlısı olsun 60 bine 308 dizel en güzel alternatif olabilir |
Direksiyonu o kadar serttir ki, birkaç haftada kol kası yaparsın. |
Oduna binmek istiyorsanız alabilirsiniz |
Galeriden araç a-lın-maz. |
1. sayfa
Araç hoşuma gitti beyler fakat çok bilgim yok astralarla ilgili. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >