Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
57
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Böyle bir Media player var mı?

D dasarum Konu Sahibi
5 yıl (1410 mesaj)
Merhaba,
Evdeki emektar Philips DVD 951 modeli cihaz bozulmuş. Ön panelde hiç ışık, gösterge filan hayat belirtisi yok. Sigortası atmıştır uudu ile kasayı açtım ama sigorta sağlam, trafo sıcak. Yani akım geliyor. Muhtemelen geçtiğimiz hafta yaşanan elektrik kesintilerinde devre zarar gördü. Tamire versem 50-60 TL belki yaparlar belki daha da çok isterler yani pek değmez gibi.

Onun yerine CD/DVD mümkünse Bluray disk de okuyan, gereğinde CD/DVD leri bünyesindeki veya harici HDD ye kayd edebilecek bir Media Player varsa onu alıp bütün işlerimi göreyim istiyorum.

CD/DVD yi bilgisayardan USB'ye aktarıp oradan Media playere atmak var ama bu iş hem zahmetli hem de bütün müzik ve film arşimi yüklemeye ihtiyacım yok. Müzik dinlemek istediğinde veya DVD izlemek istedğinde başka cihazlar kablo vb ile uğraşmadan bunu yapabilmek ama gereğinde MP yi kullanmak niyetindeyim.

Özetle
1. CD/DVD ve tercihen Blue-Ray diskleri oynatan
2. İnternete bağlanıp film vb indirebilen
3. Ağ üzerinden bağlanıp NAS server gibi ortak depolama yapabilecek
4. Audo ve video özellikleri kaliteli (3D veya 4K şart değil)

bir media player var mıdır, marka, model link verirseniz sevinirim.

Teşekkürler,DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.