Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
44
Cevap
17750
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Operation Flashpoint: Red River İnceleme (3. sayfa)
Şehir : #Adana

B BSC Misafiri
8 yıl (166416 mesaj)
diğer oyunlara bakılırsa oyun gerçek hayata çok yakın bağzı oyunlarda mesala call of duty adamımız 30 atışta filan zor ölüyor bunda ise 3 mermide bazen 1 mermide bile ölebiliyoruz ben beyendim şimdiye kadar öldüğüm en çok oyunlar arasına girdi :)
B batuhankaansahin
8 yıl (50 mesaj)
Beyler oyun zaten 20 yaş üstüne hitap ediyor.yada gerçekçi savaştan hoşlananların rağbet edeceği bir oyun.bunun dragon rising inide red riverinide oynadım.ikiside harika oyunlar.bu oyun serisini kötüleyenler cod u 9 sayfa övmüşler.cod 8 dahil tüm serisini bitirdim.bravo cpt.mactavish bravo cpt.price .tüm dünyada nerde olaylar var soap ekibi orada.yapmayın azcık gerçekçi olalım.o kadar seri olmuyor savaşlar ki zaten nasıl olsun?red river da minimum yakınlık 250-300 metre o da konvoy saldırısında.roket atarın bile sektiği,yumuşak toprağa saplanınca patlamadığı oluyor ki oyunun bugu değil.adam zıplamıyor.zıplayamıyor kendi dışında 40 kilo teçhizat kim zıplar.yok ama cpt.price zıplar.tarihte hangi savaşın kahramanı var.sadece öncüsü var.kim daha çok adam vurdu değil kaç tane adam vurduk tur önemli olan anlayana..
D DeLune
7 yıl (590 mesaj)
Armed Assault, bence OFP`nin devamı niteliğinde. Bu oyun apayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLune -- 18 Temmuz 2013; 20:13:24 >


U UmutcanRTRK
7 yıl (617 mesaj)
Yahu bir ara gelinde oynayalım şunu.
T tesbihcekenhoroz
2 yıl (1042 mesaj)
Konu hort olcak biraz yıllar sonra oynadım yükledim 1 gunde bitirdim abartı bı oyun değil çoğu zaman saç baş yoldurtuyo sniper rifflelar var adam kafa atıyor direk tek yiyosun save taaa en son reachpointten aliyo oyunu cod atmosferi efsanevi, o yuzden karislastirma yapilmasi biraz saçma olur çünkü kulvarlar farklı cod gercek hayatta paintball op red River ise uzun dönem askerlik gibidir. Ekip arkadaşı çok önemlidir öyle eleman arkada kalsin ben gidem jipe binem olmuyor yemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.