Dostlarım merhaba blender programını öğrenmeye başlamayı düşünüyorum yaş farketmez 15 yaşında dahi olsanız olur bu yolculukta arkadaşlık edebileceğimiz birini arıyorum. Hali hazırda öğrenen yada düzenli bir şekilde vakit ayırıp öğrenmeye başlayacak olan kimsecikler varsa özel mesaj yolu ile lütfen benimle iletişime geçsin grup halde öğrenim her zaman hız katacaktır diye inanıyorum yardımlaşarak öğrenelim.
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.
Üye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.![](https://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/clever.gif)
Üye Ol Şimdi DeğilÜye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.