Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
63
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bir konuda önemli uyarı...!

C Cagri Konu Sahibi
14 yıl (1168 mesaj)
Sevgili arkadaşlar bana bir e-mail forward edildi sizlerle başlaşmak istedim isteyen arkadaşlarımız umuyorum ki yardımcı olur.

Okan Sönmez, 20 yaşında lösemi (kan kanseri) hastası, Gata Tip Fakültesi'nde yatıyor,hayatta kalmak için hergün iki ünite trombosite ihtiyacı var. Ama kan grubu B rh (-) (negatif) olduğu için ailesi kan (daha doğrusu trombosit) verecek donör bulmakta zorlanıyor. Babası Hayrettin Sönmez insanların ilgisizliğinden yakınıyor. İş yeri olan Istanbul Büyüksehir Belediyesine yaptığı başvuruya 30 bin çalışan arasından sadece 3 kişi cevap vermis. Oğlunu yaşatabilmek için varını yoğunu ortaya koyuyor. Eğer siz veya bir tanıdığınız B rh (-) (negatif) kana sahipse Lütfen HayrettinSönmez'e ait 0535 744 87 10 numaralı telefonu arayın. Not: Trombosit kanın pıhtılasmasına yol açan bir maddedir. Kişi trombosit verdikten 3 gün sonra yeniden trombosit verebilir. Sağlıklı bir insan yılda 24 kez trombosit verebilir. Kandaki trombosit ayrıştırılması işlemi yaklaşık 50 ile 70 dakika arasında sürmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cagri -- 24 Ekim 2007; 10:05:38 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.