Bunu last of us çöpünden mi çıkardın ciddi ciddi |
Bunu last of us çöpünden mi çıkardın ciddi ciddi ![]() |
Bunu last of us çöpünden mi çıkardın ciddi ciddi ![]() |
2. Oyun çöp ama 1. Oyuna laf etme |
Çok üstelemeye gerek yok. Ben de antinatalistim, fakat insanların çocuk sahibi olup olmamaları zerre umrumda değil. Kendi hayatları, kendi kararları. Üstelik bir ton borç ve manevi problemin arasında çocuk ile cebelleşip sinir krizi geçiren apartman sakinlerini görünce, kendi hayatıma daha da şükrediyorum, bu da fena olmayan bir motivasyon kaynağı oluyor benim için. Şikayet edecek bir şey yok. |
Eyvallah, bir de çocuk sahibi olmaktan kaçınanları sorumsuzluk ile itam ediyorlar. Kardeşim sorumluluğu alırsın karşılığında bir getirisi olur. Bunun maddi anlamda bir getirisi yok tamam, ama manevi anlamda götürüsü de getirisinden fazla. En büyük silah akıldır, biyolojik ihtiyaç diye geçici bir istek ile uzun yılları heba etmek basiretsizliktir. Parası ve çocuk yetiştirme eğitimi olan istediği riski alır. Yoksa eziyete gerek yok. |
Up |
İnsanlardan nefret edecek hale geldim ama hala sosyalleşme ihtiyacı duyuyorum bıktım bu ikilemden be |
Joel forever Last of us joel demektir omg o gidince oyun ne oldu gördük koca bir çöp Last of us 1 > days gone > hic oyun oynamamak > çöp > last of sjws 2 |
İnsan hayati hep ayni kisir donguler hep ayni sacma kederlerle dolu bu yuzden antinatalizm Videoyu izlemek için tıklayınız |
hayatımda tam joel sendromu yaşıyorum omg |
< Resime gitmek için tıklayın > PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN |
öyle değil de bence düşman kazanmak, insanlara sizi kandıramadıklarını hissettirmekle daha kolay olur. bir laf vardı. 'insanlar kandıramadıkları kişilerden hoşlanmazlar' deyu. birine ters yapsanız kötülük yapsanız büyük sorun olmaz bence. hatta ilerisi için sempati veyahut saygıya bile dönüşebilir( deveye diken hesabı) ama birinin bir yalanını yüzüne vurmak. inanmanızı istediği bir şeye inanmamak veyahut bir kandırma girişimi olarak tanımlamak öyle değil. bunu yaparsanız.tebrikler, kalıcı bir düşman kazandınız. evet besle kargayı oysun gözünü gibi atasözleri anlamlıdır amma evlat yetiştirimek de güzel bir histir. doğru yetişrebilene. bu arada çocuk yetiştirmenin dünyanın en zor şeyi olduğunu da hatırlatmak lazım |
hapiste yatarım senin için |
böyle oyunları nasıl oynuyorsunuz la zaman kaybı |
ne oynayak omg last of us 1 güzel diye 2yi de oynadım 2 çöp çıktı ben napm |
İnsan hayatinda nankörlük kaçınılmazdır
3.20den itibaren izleyin
Videoyu izlemek için tıklayınız
Joel baba adamsin adaaammmmm tam benim gibi biri
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.![](https://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/clever.gif)
Üye Ol Şimdi DeğilÜye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.
< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >