Ya kandırma çocuğu be kardeşim. Hukuk Sisteminden anladığın yok cezaevine girebilir diyorsun sanki cinayet işlemiş. |
|
kimseye bir zararım yok,utanıyorum kendimden,emin olun satırlarca kelime yazsam inanmayacaksınız fakat ben böyle biri değilim. |
çocuk istismarını öven birşeyler mi paylaştın anlamadım ben 3 sayfa falan okudum ama böyle bişey değilse kafaya takacak bişey yok bence . Adam korkutmuş olabilir seni |
Ya olm ne korktun ya Kasma bu kadar takma ya |
![]() ![]() Adamların dediğine ben de ihtimal vermiyorum da çocuk böyle bir şey yazmışken kol kanat gerip sahiplenmeniz çok garip geliyor. |
fotoğraf,video yok. yazı var. abazalar yazınca nasıl mahkemelik olmuyor? takıntılı insanlarsa battım. önemli olan bu değil,kendimi değersizleştirdi bu olay ve çok çok büyük utanç içerisindeyim. çünkü asla ama asla hiç bir zaman bir tacizci,tecavuzcu olarak anilmayi dusunmemeistim,lanet olsun. |
sadece bir cumleydi,hepinize anlatıyorum. ben böyle biri değilim,düşünmeden hareket ettim ki zaten bunu yazdıktan sonra bana komik mi dedi görüldü attım mizah amacli oldugunu soyleyecektim fakat ss ile karsilastim. |
müebbet hapis yersin geçmiş olsun |
tehdit şantaj falan var mı? |
Ciddi konuşmak gerekirse de hiçbir şey olmaz, bir avukat olarak söylüyorum, bu Instagram-Twitter-WhatsApp-Facebook dörtlüsü çocuk tecavüzü, ölümle tehdit, terör olayları olmadığı sürece kolay kolay IP vermez, ayrıca anladığım kadarıyla EGM'ye ihbar etmiş, EGM ciddi ihbarlara bile bakmıyor ki buna baksınlar. Yani sonuç olarak cidden hiçbir şey olmaz, yani bu olay yüzünden ceza alman için kızın milletvekili çocuğu falan olması gerek. |
Karşında ki daha çocuk canım kardeşim tam olgunluğa sahip değil, reşit değil, erişkin değil ve bazı şeylerin farkında değil, Sana bunu nasıl izah edebilirim veya anlatabilirim bilmiyorum ama empati yeteneğinin olduğunu varsayarak kendi çocuğunun başına geldiğin de anlarsın demek istiyorum. |
Lan bunlara cevap verme Troll hepsi Ne korktun ya |
çocuk tecavüzünden kastınız nedir ? |
![]() Çocuk tecavüzünden kastımı anlamak için şu hesaptaki ifşalara bakabilirsin;https://twitter.com/atavrattroll Bütün konuyu okudum; kızla attığın diğer konuşmaya da baktım, kız random bile atmış, yani açık açık dalga geçiyor seninle. Senin durumun çocuk tecavüzü falan değil, bir kere bu olaydan ceza alman için Twitter'ın IP vermesi gerek, daha sonra o IP araştırılacak ve sana ait olduğu anlaşılacak da, sürece başlanacak da... Dediğim gibi bir şey olmaz, umarım sen de bu şakaların hoş olmadığını öğrenmişsindir zarar görmeden :) bu şaka kötü bir şaka olsa da bu kız açık açık rahatsız olmadığı halde seni korkutup eğlenmek için EGM'ye ihbar edip fotoğraf atmış, ki ihbar ettiği bile kesin değil, fotoğrafı internetten de bulmuş olabilir. |
bişey olmaz yahu, yat uyu. |
peki aile buyukleri karakola gitse vs. nasil olabilir olaylar? |
|
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @percesus