M

Binbaşı
25 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
39 üye
358031 Gün Cezalı
357445 gün 15 s. 35 dk.
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
FORUMA ELVEDA.
Bugün @Ub3r.krisTALLON kardeşimle yaptığımız tatbikattan dolayı büyük ihtimal sınırsız çizileceğiz, bizi unutmayın lütfen :(

@Jeolog. Kanka seni seviyorum unutma beni, forumu mahvettik ama kusura bakma, öptüm.

@SHADOW En sevdiğim adminsin kanka, seni de özleyeceğim, hoşçakal.

@WISDOM Seni de seviyorum WISDOM reis.

@ThePscho Umarım sana hayat hep iyi kapılar açar, her şey gönlünce olur dostum.

@Francis J. Underwood Seni de severim dostum, küçüklüğünde yaşadıklarını, babandan gördüğün şiddeti vb. bütün konularını okudum, şunu unutma ki haklısın ve kazanacaksın, seni çok iyi anlıyorum, bizim gibiler zamanında ezildikleri için şu anda akılları başlarında, sakın buradakilere kulak asıp hedeflerinden vazgeçme, umarım senin de her şey gönlünce olur.

@Lenora Gerek sınav, gerek spor konusunda bana oldukça yardımcı oldun reis sağ olasın, sınav sonucunu fake hesaptan falan yazarım sana artık :D

@RevengeRain Sen çok aklı başında bir adamsın, umarım mezun senen verimli geçer, hatta Tıp kazanırsın dostum.

@MatureHunter Sen kanseri yenmiş bir adamsın hocam, forumdakiler senin tipinle dalga geçecek fakat kulak asma, asla senin gibi aklı başında olamayacaklar, forumdaki eşsiz adamlardansın, kendine iyi bak.

@Kanatlandırmayan_Redbull Seni de seviyorum be reis, benim yerime trollüğe devam et, kendine iyi bak :D


@kozmozun delisi Umarım sen de hayalindeki görünüme kavuşursun dostum.

@Asus gl702 Seni de özleyeceğim knk kendine iyi bak.

@hamza5806 Seni de severim hocam, kendine iyi bak.

@thebiqboss Temiz kalpli, iyi birisisin hocam, kendine iyi bak, umarım her şey istediğin gibi olur.

@Sarah Kerrigan Seni de severim hocam, kendine iyi bak.

@Jeolog. @ThePscho @WISDOM @Ub3r.krisTALLON @Francis J. Underwood @Lenora @RevengeRain @MatureHunter @Kanatlandırmayan_Redbull @kozmozun delisi @Asus gl702 @hamza5806 @thebiqboss @SHADOW
M
2 yıl
Eve hırsız girmiş
Beyler gece bir odadaki dolaplar açılıp kapanmış, başka hiçbir şey ellenmemiş, çalınan eşya da yok, evdeki kimse o dolapları açmamış yani birisi girmiş, sizce bu gece tekrar girme ihtimaline karşı nasıl hazırlanabilirim?
M
2 yıl
Ben uyuyorum.
İyi geceler.
M
2 yıl
Forum bitti mi?
Sizce?

Not: Bu soru ''kozmozun delisi'' dışındaki üyeler için geçerlidir.
M
2 yıl
Depremde ölür müyüm?
Oturduğumuz ev 31 yıllık, aşırı eski fakat meşhur 1999 depreminde sadece sallanmış, tek bir çatlak bile olmamış. 99 depreminde en ufak hasar görmemesine rağmen büyük İstanbul depreminde yıkılma ihtimali var mı? eğer öyle bir şey varsa beni iyi hatırlayın dostlar...
M
2 yıl
Kreuzberg Harbi Getto'dan size selamlar olsun.
Kreuzberg Harbi Getto'dan size selamlar olsun.

Baktım duydum, o sosyete çocuğu, benim adımı kullanarak ''Fight Kulüp''ün ona cevap olduğunu söylemiş. Biz, Mart ayından kaydettik, Haziran ayında da teslim ettik albümü, o Temmuz ayında çıkarmış, nasıl oluyor yani bu işler?

Kardeşim bak, yalan söyleme; sahtekarlığı bırak. Sana inanıp resmen bize laf edenler de var, utanmıyor musun sen yalan söylemeye ya? senin derdin ne? senin hiç burnundan akan kan ağzına girdi mi, onun tadını hiç tattın mı sen? sen hiç dazlak yumruğunu yedin mi, ya da beyzbol sopasını kafasına yedin mi? hiç dazlak bıçağını tattın mı sen? ya da hiç bıçağı tattın mı? ben hepsini tattım bunların, ben hepsini yaşadım, ben Harbi Getto'dan geliyorum ve hala o karanlık sokaklardayım, senin gibi evimde oturup oraya buraya sallamıyorum öyle, birde yalan dolan bende hiç yok, yalancı değilim, senin gibi yalan asla konuşmam, sen resmen yalancısın, sahtekarsın, bunu resmen ortaya koydun şu anda.

Bunu kendim de artık gördüm, sosyal medyadaki çocukları gaza getirip, onlara para verip bana saldırı operasyonu düzenlettin, bak biz sana diss miss yapmadık seni tanımıyorum ben, ama bir derdin varsa, gel benle Kreuzberg'e; görüşelim. Ama sen korkarsın, it gibi titrersin, bunu bildiğim için sen bana bir yer söyle, ben geleyim.

İstediğin yere geleyim, nereye istiyorsan bana yaz, ben geleceğim. Biz canımızı dişimize takıp bu yollardan gelmişiz, karanlık sokakları geçmişiz hala o karanlık sokaklardayız, senin gibi sosyete gibi evimizde oturup oraya buraya sallamıyoruz, yalan dolanımız hiç yok. Bak sen madem diss arıyorsun, madem delikanlısın, bak biz yapmadığımız halde bizi suçluyorsun ki hani işlerin artık ne avantaj arıyorsun biliyorsun bizim şey olduğumuzu, sen ne boş adammışsın ya milleti de kandırdın yok rap map hikayesi millete anlatıyorsun, ben harbi oradan geliyorum, Avrupa'da, dışarıda herkes biliyor neyin ne olduğunu, bir tek sen o çevreni kandırırsın kendi o da yalanlarınla, ama onlar da uyanacak, herkes bu yalanı ortaya çıkaracak, bu yalan olduğu ortaya çıkacak, bunu bil, birde dediğim gibi; selam olsun herkese arkadaşlar, güzel insanlara selam olsun.
M
2 yıl
Sokakta elinde sigarayla gezen tipler
Öncelikle sigara karşıtı değilim, millet ne içerse içsin başkasını ilgilendirmez, fakat başkasına zarar vermeye başlıyorsa işte orada durulacak.

Bazı tipler var, ellerinde yanan sigarayla kollarını aça aça geziyorlar, bu ellerindeki sigaranın birine değip yakma ihtimalini hiç düşünmüyorlar, hele geçen bir tanesi yanan sigarayla ışık hızında yürüyordu, adım gibi eminim bir kaç dakika sonra birisini yaktı. Üstüne bu tipler sigarayı yürürken içip dumanını da arkadaki kişiye koklatırlar, sigara içmek özgürlüktür fakat bu yapılan apaçık rezillik.

Şimdi ''yAw MoRuQ Ne Bu sİgAra KarŞıTlIQı yAWW'' diyen tipler gelecek, tekrarlıyorum; istediğiniz kadar için umurumda değil, kimse karışamaz fakat o dumanla başkalarını zehirliyorsanız bal gibi de karışılır, geçin bir köşede için sonra devam edin yolunuza, milleti zehirlemeye hakkınız yok.
M
2 yıl
Lens hakkında merak ettiklerinizi yanıtlıyorum.
Evet arkadaşlar, bugün lens kullanmaya başlayalı 1 ay oldu, başlarda gerçekten çok zorlansam da zamanla alıştım, eğer lens takmak isteyen fakat merak ettikleri olan varsa sorularınızı yanıtlayabilirim.
M
2 yıl
Dünya çapında bizi temsil eden sanatçı yok.
Türk olup da en çok dinlenen sanatçı Aleyna Tilki, bu bile durumun ne kadar vahim olduğunu açıklıyor.

Rap müzik konusunda ise Mero ve Ufo361'in bizi temsil ettiğini sanıyoruz fakat adamlar Almanya doğumlu ve Almanca rap yapıyor, her şeyleri Almanca, yalnızca Türkiye'de yaşamışlıkları var ve isimleri Türk ismi o kadar, dolayısıyla bu adamlarda tam olarak bizi temsil etmiyor.

Dünya çapında bizi temsil eden bir sanatçı yok maalesef, şimdi derdini öpeyim diyenler gelir fakat Kanada, ABD, İngiltere, İspanya, Porto Riko vb. daha sayamayacağım bir çok ülkenin dünya çapında bir çok temsilcisi var, biz ise Aleyna Tilki ve almancılar ile avunuyoruz.

Sizce bu durum nasıl çözülebilir?
M
2 yıl
İstanbul tekrar sallandı
Biraz önce tekrar artçı bir deprem oldu arkadaşlar, muhtemelen 4.0 şiddetindeydi, siz de hissettiniz mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.