Bimde işe girsek en üst kademe ne oluyor ? Kademeleri kaç yılda atlayabiliriz. Mağaza müdürü falan oluyormu ben gördüğümde hep 2 tane kasiyer bi tanede casey kekleri yerleştiren genç oluyordu.
Mağazacılık sektörü öyle dışarıdan göründüğü kadar kolay değil.Ben 2 sene A-101de çalıştım,şuan askerliğimin oluşundan dolayı yükselmek gibi bi kaygımda yok önümüzdeki ay okul bitiyor askerliği aradan çıkarmak istiyorum.Geldiğimde devam eder miyim?Zor.Bankada çalışmak gibi hayalim var çünkü.
Konumuza dönersek dediğim gibi kolay iş değil,Mağaza temizliği,reyon düzeltilmesi,2 günde bir gelen sevkiyat 7-8 milyardan aşağıda gelmiyor genelde,günde min 750 kişiyle uğraşmak,kasadaysan sahte para yemen,5 kuruşun hesabını yapan insanlarla uğraşman vs kolay iş değil.Mağaza Personellerine dikkat ederseniz(cirolu mağazalar özellikle)adamlar/bayanlar zombiye dönüşmüş oluyor resmen yorgunluktan.Geçen valideyle alışveriş yaparken çok hoş bi kız vardı kasada,annem tanışıklık versene tanış gibisinden dürtüyorDedim görmüyor musun kız kafayı kaldırmıyor bozuk plak gibi "hoşgeldiniz,iyi günler"mod:on.
He olurda alternatif bulamayıp yine bu sektöre dönersem Bölge sorumluluğuna oynarım,en azından mağaza içindeki amelelikten kurtulurum.
Maaşlara gelirsek Mağaza Personeli(part):550 MP(full):850 Mağaza sorumlu yardımcısı:1100 Mağaza Müdürü:1550 Bölge Sorumlusu:2000 civarı.
Sigortanın aldığın maaşın brütü üzerinden yatması güzel ama
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
+1
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
offf bildiğin kahkaha attım
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamurat_670 -- 23 Mayıs 2011; 17:13:41 >
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
bime gel.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Konumuza dönersek dediğim gibi kolay iş değil,Mağaza temizliği,reyon düzeltilmesi,2 günde bir gelen sevkiyat 7-8 milyardan aşağıda gelmiyor genelde,günde min 750 kişiyle uğraşmak,kasadaysan sahte para yemen,5 kuruşun hesabını yapan insanlarla uğraşman vs kolay iş değil.Mağaza Personellerine dikkat ederseniz(cirolu mağazalar özellikle)adamlar/bayanlar zombiye dönüşmüş oluyor resmen yorgunluktan.Geçen valideyle alışveriş yaparken çok hoş bi kız vardı kasada,annem tanışıklık versene tanış gibisinden dürtüyor
He olurda alternatif bulamayıp yine bu sektöre dönersem Bölge sorumluluğuna oynarım,en azından mağaza içindeki amelelikten kurtulurum.
Maaşlara gelirsek Mağaza Personeli(part):550
MP(full):850
Mağaza sorumlu yardımcısı:1100
Mağaza Müdürü:1550
Bölge Sorumlusu:2000 civarı.
Sigortanın aldığın maaşın brütü üzerinden yatması güzel ama
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
imzan güzelmiş.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu nasıl espri lan kaciiinnn.....Konu hortmus ama olsub
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle