Yeni almış olduğum bilgisayarı ölü pikselden dolayı iade ettim onayıda geldi. Fakat 3 taksitle aldım şuandada 2. taksidini ödeyeceğim 10 gün sonra iade nasıl olucak diğer taksidi ödemek zorunda mıyım ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz
Selam, hayır. Diğer taksit - bakiye olarak kartına yansıyacak. Haricen yaptığın harcamaları ödemen yeterli. Toplamda 3 parça halinde düşecek. Bankan daha net bilgi verebilir, bir görüşmende fayda var.
İade onaylandıysa karta yansıması birkaç gün içinde olur 10 gün falan diyorlar ama o kadar sürmüyor.
Taksidi ödemeyin şimdilik, karta yansıdığında kalan taksitler artı bakiye olarak yansır ve taksitler otomatik ödenmiş olur, ödediğiniz taksit tutarı da yine artı bakiye olarak kart limitine eklenir.
Diğer taksit - bakiye olarak kartına yansıyacak. Haricen yaptığın harcamaları ödemen yeterli. Toplamda 3 parça halinde düşecek. Bankan daha net bilgi verebilir, bir görüşmende fayda var.
Taksidi ödemeyin şimdilik, karta yansıdığında kalan taksitler artı bakiye olarak yansır ve taksitler otomatik ödenmiş olur, ödediğiniz taksit tutarı da yine artı bakiye olarak kart limitine eklenir.