1. sayfa
Şifreli bijondan mı kurtulalım? |
Evet normal bijon takın onun yerine anahtar kayboldugunda çok zor çıkıyor |
şifresi kaybolduğunda gerçekten sorun çıkarıyor |
kis basinda amcamin basina geldi. yazlik-kislik degisirken.sifreli olan yalama yapmis. servise gidip yeni sifreli takim almis.100 kusur lira odemis. gecende hadi yazliklari takalim dedik, yine sifreli ile sorun yasadik.sokemedik lastikleri. lastikciye gidip sokturup cope atacakti en son.dag basinda vs lastik patlasa kalakalacaz orda diyodu ![]() arac: 2013 vw jetta |
Ben o dediğinizi yaparsam sabaha arabayı disk üzerinde bulma ihtimalim yüksek. Aşırı nadir bulunan bir jant var arabada. Bide bijonları düze çevirirsem sonu kötü olur. Bijonu kaybetmemek çok zor değil. |
Şifreden bi tane artı yedek isteyin evde iyi bir yere koyun, arabadaki kaybolursa evdekini getirtir çözersiniz. Her zaman yedeğiniz olsun. |
Valla ne nadir jantlı arabalar var, şifresiz bijon ile jantları yerinde duruyor.![]() |
Örneğin? |
Sizin jantınızın ne olduğunu söylerseniz benzer bir örnek gösterebilirim:) |
Style 97 Arkalar 8.5 Önler 8.7 Olacak şekilde. Bir tane bulursanız öpün başınıza koyun :) Şifreyi kaybetmemek çok zor bişey değil nasıl arabanın anahtarını kaybetmemek zor değilse buda öyle bişey... |
Slm arkadaşlar şifreli bijon kaybolma hadisesini bende yaşadım😀 Bende polo var ilk önce biraz soruşturdum serviste uyan anahtarla hallediyolar dediler bende ankarada eskihisardan sorup randevu aldım yapıyox dediler babam götürdü aracı 240 tl istemişler oda bu işlem için pahalı demiş onu 2 saat orda bekletmişler sonra bu fiyat işine geliyosa demişler oda kızmış çıkmış sonra kaynakla sökmek için tornacıyı aradık oda 200 dedi😀 Bende doğuş otoyu aradım durumu izah ettim telefonda yedek parçayı bağladılar fiyat verdiler bu işlemler için randevuya gerek yok gelin halledelim dediler 110 tl ye yaptılar 20 tl de bijon kapağı aldım..Arkadaşlar iki servis arasındaki fiyat farkına bakarmısınız. Böyle bi sıkıntı yaşayan olurda hiç uğraşmayıp doğuşotoya gitsinler onlarda çok anahtar var mutlak biri uyar kolay gelsin.. |
1. sayfa
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >