Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bianchi Scorpion?

V Vanished Man Konu Sahibi
4 ay (584 mesaj)
Merhaba yıllar sonra bir bisiklet alayım dedim tam letgoda 1-2 bisiklet beğenmişken bir anda 2.el fiyatlar artmaya başladı 500 liraya bisikleti satamayan 700 yazmış hoşuma giden bir bisiklet vardı 300'e kawasaki marka satıldı.
Kala kala bianchi scorpion diye bir bisiklete kaldım. 300'e aldım. Ancak bu bisiklet çok hantal, ağır çıktı.
Ben yıllarca bisiklet sürdüm eski aspid sf modelinden meta proya, toplama ucuz bisikletlere kadar bir sürü bisikletim oldu. Bu bisiklette bir acayiplik var yürümüyor sanki bayağı yoruyor. 5-6 km gittim zorladı beni.
Tabi ben öyle ortadan amortisör falan bilmediğimden buna kanarak bisikleti aldım önceden öyle şeyler pek yoktu.

Lastikler yamuk bisiklette. Jantlar orjinal değil bisan marka. Janttan kıllandım ama bisiklet tamircisi kalem gibi dedi lastik yamukmuş ben böyle yamukluk görmedim ya.
Gidonu paslı yenisini alayım dedim de gidon dediğin şey bir boru acayip fiyatlar var.
Bu bisiklet uğraşmaya değer mi ki? 3-5 yerini değiştirsem bayağı masraflı olacak gibi. Fren sistemini, vites tellerini kablolarını komple değiştireyim dedim selede rahatsız. Bisiklet parçacıları da eskisi gibi değil ne sorarsam yok olanda fahiş satıyor.
K Kampec
4 ay (1460 mesaj)
ortasında maşa olan bisiklet ne yaparsanız yapın hantal olacaktır. sadece ön maşası olan alüminyum bisikletlere bakın.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.