Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
227
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Bazı Apple Watch'larda 'Ghost Touch' sorunu ortaya çıktı
E
4 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Bazı Apple Watch'larda 'Ghost Touch' sorunu ortaya çıktı
Bazı Apple Watch 9 ve Watch Ultra 2 kullanıcıları, saatin ekranında hatalı dokunuşlar yaşadıklarını bildirmeye başladı. Apple, sorunu ghost touch olarak tanımlıyor.Ayrıca Bkz.iOS 17.3.1, iPhone'ların klavyesindeki önemli bir hatayı düzeltiyorApple'dan açıklamaApple’a göre sorun, etkilenen Apple Watch modellerinde ekranın garip biçimde hareket etmesine veya herhangi bir kullanıcı etkileşimi olmadan beklenmedik davranışlar sergilemesine neden olabiliyor. Sorunun ayrıca Apple Watch’un kendiliğinden telefon araması gerçekleştirmesine ve kullanıcının şifresini girmesini engellemesine neden olabileceği belirtildi.Güncelleme gelecekApple, sorunun ne derece yaygın olduğunu veya sorunu çözecek güncellemenin ne zaman sunulacağını söylemedi. Apple, kullanıcıların Apple Watch yazılımını güncel tutmalarını, onarım için saatlerini götürmemelerini tavsiye ediyor. Şu anda Apple’ın önerdiği şekilde kullanıcıların tek yapabileceği saati yeniden başlatmaya zorlamak. Bu işlem, Apple logosu çıkana kadar Digital Crown ve yan düğmeye 10 saniye kadar aynı anda basılı tutarak gerçekleştiriliyor.
Kaynak:https://www.macrumors.com/2024/02/10/apple-watch-series-9-ultra-2-touch-screen-issue/

 Haberi Portalda Gör

S
4 ay
Binbaşı

Yazılımla halledilir
F
4 ay
Yüzbaşı

kullanmadığım için bilmiyorum da Apple Watch üzerinden önemli bir iş halleden var mı? İş seyahatinde sunum yaparken Watch kullanan falan?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.