Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
784
Tıklama
0
Öne Çıkarma
barbell + dumbell ile çalışma programı
S
13 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

arkadaşlar ben 50 kg lık barbell seti aldım yanında 5 er kiloluk 2 adet dumbell var bunlarla nasıl bir program hazırlayabilirim kendime internette bakıyorum sadece evde dumbell ile ilgili çalışma programları var kafama göre çalışmak istemiyorum yardımcı olursanız severim bu işlerle uğraşanlar bilenler vardır evde kendi halimde çalışacağım hem dumbell hemde barbell ile bir çalışma programı hazırlayabilecek biri olursa sevinirim.U
13 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: semamca_07

arkadaşlar ben 50 kg lık barbell seti aldım yanında 5 er kiloluk 2 adet dumbell var bunlarla nasıl bir program hazırlayabilirim kendime internette bakıyorum sadece evde dumbell ile ilgili çalışma programları var kafama göre çalışmak istemiyorum yardımcı olursanız severim bu işlerle uğraşanlar bilenler vardır evde kendi halimde çalışacağım hem dumbell hemde barbell ile bir çalışma programı hazırlayabilecek biri olursa sevinirim.

kaça aldınız nerden aldınız konuyla ilgisi yok amaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.