1. sayfa
dilimizde tüy bitti artık, ısıtıp ısıtıp aynı konuları açmayın, biz Aziz'in gidişini görmedikçe 2. liklerden ötelere gidemeyiz... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Bu mesaja eklenen görseller: < Resime gitmek için tıklayın > |
O ne olm 3. sınıf Facebook paylaşımı![]() |
sırası gelen aziz gitmezse başarılı olamayız diyor, sanki hiçkimse bilmiyormuş bu konuyu gibi, bende ironik olsun diye o resmi koydum![]() |
Azizbahçe Cumhuriyeti |
Arkadaş sene başı neden böyle değildiniz ya ? :) Her sene sonu mu isyan edesiniz geliyor, adam bir yaz sonu yine transfer patlatır yine susturur herkesi... Sonra millet yine bunları hatırlatınca Aziz Yıldırım'ı koruyorsunuz. Adam istediği gibi algıyı yönetiyor. |
Sezon sonu 1-2 transfer yapıp büyük başkan diyerek omuzlara alırsınız yine. Aziz Yıldırım taraftarı nasıl kandıracağını çok iyi biliyor. |
Son dakika :fenerbahçe taraftarı Samandırada aziz Yıldırım Victor pereira istifaya davet ediyor yogun güvenlik önlemleri alınmış durumda |
Bos kaleye de mi aziz atsın artık be yuh![]() ![]() |
Kimse Azizi yıkamaz Biz seneye de 2.liğe oynucaz beğenmeyen gitsin kongre de aday olsun. Azizimizin keyfi>25 milyon Fenerbahçe taraftarı |
Bırakacaktı bir aralar ne oldu o? |
Loser şenol'u bilen şampiyon yaptırdı bundan sonraki yılmaz vural falan sanırım |
Konu güncelleme +1 sene daha eklendi - 19 senede 6 şampiyon olup en yakin rakibine 9 şampiyonluk verdi |
Klasik Türk kafası işte yapılan inşaatla övünür.Tesis falan filan. Bu takim uefa dan ceza aldığında bırakıp gider aziz yine basın toplantısı düzenleyip.Yine bazı avaneler büyük başkan diye bağırır |
Fener maalesef ülkemizin en loser takımıdır Bursa ile girdigi şampiyonluk yarısını bile kaybeden bir kulubun taraftarının bize karsı bu yarısı kazanacaklarına nasıl inandılar aklım almıyor. Haftalarca akılları sıra algı olusturmaya calıstılar "stres-stres-stres" diye diye en sonunda kendileri stresten cürüdü. Bu arada ZTK yide GS alır bizde Super Kupada GS yi yeneriz. ![]() |
Bu kulubün asıl kanseri Aziz Yıldırım'dır. Bunu neden göremiyorlar anlamıyorum. Pareiraymış, İsmail Kartalmış, bunlar hep başarısızlık halinde, Aziz Yıldırım tarafından kalkan olarak kullanılacak kişiler, gerçek sorumluyu görmezden gelemeyiz, Pareira gider başka bir yetersiz gelir. Gene suçlu o olur, onu getiren kim, hesap sorulması gereken kişi getirendir. Bazı insanlar Aziz Yıldırımı savunmakla FENERBAHÇE yi savunmanın aynı şey olduğunu sanıyor, toz kondurmuyorlar başkanlarına, ne diyeyim YILDIRIMSPORLU olmuşlar.. |
Temmuz'da 2 tane yıldız patlatsın düzelirsiniz. |
Adam taraftarı gitmemekle tehdit ediyor ya üstüne bu kişiyi savunan insanlar var Takımı loser yapan Zico'yu kovan Ersun Yanal'ı kovan Alex'i haketmedigi şekilde gönderen Takımın adını şikeye karıştıran Bizden çok rakibi şampiyon yapan Son haftada 3 şampiyonluk veren kişi Defolup git artık yeter ulaannn |
1. sayfa
-Renk farketmeksizin taraftarın sevgilisi Alex'i kovuyorsun.
-Terreano'yu cok kolay harciyorsun.
-Caner'e kapiyi gosteriyorsun.
-Kardeşini bu takımda ne isi var? Aile şirketimi bu..
-kulubu ciftlige cevirdin
- taraftara hakaretlerin vs.
Yeter artik git bu takimdan
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >