Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
56
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Attainable Net Data Rate: 0.972 Mbps 17.820 Mbps

B blackwinterday Konu Sahibi
3 yıl (1764 mesaj)
Arkadaşlar, modem arayüzünde gördüğüm bu değerler benim ulaşabileceğim maksimum hız değerleri midir? Yani 35 mbps bir tarifeye geçsem yine en fazla 17 mbps hıza mı ulaşabilirim? Yoksa tarifeye bağlı mı bu değerler? Şu an kullandığım tarife 16 mbps ADSL. ISP millenicom.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A AMC
3 yıl (14019 mesaj)
Vdsl varsa değişir.
B blackwinterday Konu Sahibi
3 yıl (1764 mesaj)
Servis sağlayıcı ile görüştüm. VDSL tariflerinde upload hızı 1 mbps civarında olur diyorlar ama garanti veremiyorlar. Türkiye ortalaması bu civarlarda zaten diyorlar. Altyapıyı VDSL'e geçirin, ben de hat değerlerime göre karar vereyim dedim. Tarife değişikliği olmadan bunu yapamayız dediler. Bir de VDSL tariflerinde AKN'siz paket yok. Şu an kullandığım ADSL tarifesi AKN'siz. Taahhüt olmasa iptal ettireceğim de 425 tl cayma bedeli çıkardılar.
A AMC
3 yıl (14019 mesaj)
Artık kotanın bi önemi yokki 3 mbite düşüyorkan cok önemliydide şimdi etkiletmiyor bile.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.