Yeni polaris, pascal ve zen mimariler gelene kadar sistem yenilemeyi düşünmüyorum mevcut işlemcimin darboğaz yaratmayacağı en ideal ekran kartı hangisidir?
ikinci elde 6850 7770 veya gtx650 ti aranabilir.oyun meraklısı değilseniz elinizdeki kart da götürebilir.önerdiğim kartlar mevcut kartı yerden yere çalan kartlar değil çok fark bekliyorsanız umduğunuz gibi olmaz.
ikinci elde 6850 7770 veya gtx650 ti aranabilir.oyun meraklısı değilseniz elinizdeki kart da götürebilir.önerdiğim kartlar mevcut kartı yerden yere çalan kartlar değil çok fark bekliyorsanız umduğunuz gibi olmaz.
Bendeki hd5770 bozuldu, söylediğiniz gibi iyi kötü yetiyodu şuanda onboard kullanıyorum boş zamanlarda oyun ve film amaçlı kullanıcam eski karttan daha iyi bi kart olursa iyi olur. Mesela eski kart far cry 4 te çakıldığı için çözünürlük kısmak zorunda kaldım onun dışındaki oyunlarda bi kaç ayarı kısıp keyfimi baltalamadan oynayabiliyodum. 1080p filmleri de ekran kartına çözdürüyodum şimdi filmleri onboard kartla da cpuyla da oynatsam arada frame drop oluyo.
geçici çözüm olarak alacaksanız 6850 sizi memnun eder 5770'i anlattığınız şekilde kullandıysanız fakat 6850'de dx12 yok.bu sorun olur derseniz 7770 yine 6850 performansında ve dx12 destekleyen modeli.bulması zor olabilir bence ikinci elde bütçenize uygun kartlara bakın burada gösterin yardımcı olan çıkacaktır.
Bulabileceğim, eski kartımdan daha performanslı olan 2. el kartlar 250tl civarından başladığı için Tercihimi msi 750 ti olarak yaptım yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
psu: xigmatek 80+ 600w (+12v 540w dual rail)