Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
799
Tıklama
0
Öne Çıkarma
asus strıx dlx ses kartı win 11 de çalışmama sorunu.
R
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Elimde strıx dlx ses kartı var mesut mutlu geçirdiğimiz yılların akabinden win 11 geçiş yaptım. Veee işte dananın kuyruğunun koptuğu yere geldik. Strıx dlx sorunlu bazen çalışıyor bazen çalışmıyor vs. Tüm TR ardından tüm dünya forumlarını gezdim. Sorun çözülemiyor. Resmi forum sitesindeki cevap ise tam bir garabet. Win 11 ile sorun yaşıyorlarmış (biz bilmiyoruz ya) Ve şimdi elimizde bir koca "tuğla" ile geziyoruz.
Hepimiz biliyoruz ki eğer ASUS isterse bir güncelleme ile bu iş çok rahatlıkla çözer. Çözmek istememesinin kendi adına bir nedeni varsa da bu neden bizi ilgilendirmiyor. Kullanıcısına yenisi al diye baskı yapan ASUS'U forum nezdinde kınıyorum. Para delisi olmuş, eski müşteri memnuniyetinin karşılığında ona bir sürü para kazandırdık, MİLYAR DOLARLIK yaptık ama hala para para diye bağırmasına anlam veremiyorum.
ASUS sen artık ıphone gibisin. Dinin imanın para olmuş.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.