Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
2
Cevap
35
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Asus a53s için 2.5'' hdd önerisi (çok kişili online rpg içerir)

T The Beatles Konu Sahibi
4 yıl (1768 mesaj)
http://www.n11.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/hard-disk?q=hdd&srt=PRICE_LOW&uyumluplatform=Notebook+2.5%27%27+%C4%B0n%C3%A7&m=Seagate-Toshiba-WD
Yukarıdaki listeden en fazla 499 gb olacak şekilde WOW, COD4, DIABLO III oyunlarında bana kan kusturmayacak, yeni grafiklerin tadını çıkartmama mani olmayacak bir hdd önerebilir misiniz?
L Lana-Del-Rey
4 yıl (12547 mesaj)
HDD bozuk değilse oyun performansına etkisi olmaz. Siz yanlış fikirler içindeymişsiniz gibi geliyor.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


T The Beatles Konu Sahibi
4 yıl (1768 mesaj)
Evet leptopumdaki hdd bozuk, 23 adet bad sector içeriyordu en son. Onları repair yapıp 1 ay kullanabildim, sonraki formattan bu yana bilgisayara bir şey yüklememeye dikkat ettim ki 3 aydır sorunsuz (mavi ekran, oyun içerisindeyken fatal errorlar buglar vs. ve geri yüklemeleri saymazsak) kullanıyorum.

Aklımda harici hdd alıp oynayacağım oyunu bu harddisk üzerinden oynamak da var ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Acaba harici harddisk'i alıp son bir formattan sonra tüm verileri haricide mi toplasam, çok yaş olmaz mı o zaman bu iş?

Yaş olur diyorsanız sorumu yineliyorum,hal böyleyken oluru nedir bu bilgisayarın?
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Beatles -- 28 Nisan 2017; 11:36:17 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.