T

Binbaşı
29 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
9 ay
BAGAJ KAPAĞI TERLEME YAPIYOR ( Kayış Değişmeli Mi ? )
Bir süredir araç içi terleme mevcuttu, bilakis bagaj kapağının sol üstünde
< Resime gitmek için tıklayın >

Kapağın sağ tarafında herhangi bir terleme olmadığı için kayıştaki şu kavis yüzünden olabileceğini düşünüyorum: Sizlerden de bu sorunu çözmek için pratik çözümlerin olup olmadığı öğrenmek istiyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
T
geçen yıl
Simge durumunda küçültmenin önüne geçmek mümkün mü?
Windows7 de tek monitörde aynı anda iki uygulama, program veya oyun penceresinin birini kullanmaya çalıştığımızda ötekinin arka plana geçmesini (başlıkta simge durumunda küçülmesi derken kast ettiğim)engellemek mümkün mü?

Bunun önüne geçmenin bir yolu iki ekranı da monitör'e dağıtmak olabilir. Örneğin
Chrome penceresini ekranın bir yarısına ve bir world penceresini de ekranın sağ tarafına paylaştırarak her iki pencereyi kullanım sırasında takip edebiliriz.

Lakin benim istediğim bildiğimiz
'' Ekran Klavyesi '' penceresinin başka bir uygulama penceresinde kaybolmaması mucizesini bazan '' Chrome '' > '' Not Defteri '' arasında da uygulayabilmek.
İşin kolayına kaçmayıp kafaları yaktıysam kusura bakmayın.
T
2 yıl
Oyun içi fps sorunsalı
Merhaba dün itibari ile oyuna başladım ama en düşük grafiklerde bile 50-70 fps arası gidip geliyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
Bunun yanında bilgisayarım cayır cayır yanıyor;
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Bilgisayarın en son hafıza kartı SSD oldu ama pc nin açılış süresi 2dkyı buluyor. Yapan kişi anakarttaki sıvı temasından ve paslanmadan dolayı böyle bir problem olduğunu, bilgisayar performansında sorun olmadığını söylemişti.
CRYSTALDISK diye bir uygulama var oradan zamanında ölçümler yapmıştım ama pek anladığım söylenemez, yardımcı olabilecek birileri var mı?
T
2 yıl
ss
T
3 yıl
IOS 10.3.3 ile video izleme sorunlar (ligtv, TRT arşiv)
Merhaba; sorunsuz şekilde video izlediğim lig tv videoları şu an açılmıyor. Bunun yanında TRT arşiv videolarını da çalıştıramıyorum ve şu uyarıyı alıyorum "no playback support", videoya düşen bu yazıya tıkladığımda son sürüm chrome ıvır zıvır dalgasına onu da tekrar yükledim ama safariden bir farkı yok.

Ayarlardan kontrol ettiğimde yazılımınız güncel diyor. Sanırım iPhone 5 daha yüksek bir yazılımı şimdilik rüyasında ancak görecek, teknolojiden uzak kaldım ama Apple'a eski ürünleri için yazılım yapmayı bir yerden sonra durduruyor sanırım. Böylece bu kanıya varmıştım: öyleyse bu sorunu nasıl çözerim? Telefona format atıp daha uygun bir yazılım atarak mı?

Cevaplar için teşekkürler (öğrenci)
T
4 yıl
Bonus kartım var, 2. kk almayı düşünüyorum- öneriler? World/Maximum vs.
Gittigidiyor hariç tüm online alışveriş siteleri (yurt içi), market ve giyim mağaza alışverişlerinde kart kullanıyorum. Tek kartım olduğu için bonus'un kişiye özel nimetlerinden çok faydalanamıyorum çünkü kart devamlı aktif.
Finansbank vadesiz hesabım hâli hazırda var, bu banka veya farklı bir banka üzerinden hangi kredi kartına yönelmeliyim?
T
4 yıl
Asus a53s için 2.5'' hdd önerisi (çok kişili online rpg içerir)
http://www.n11.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/hard-disk?q=hdd&srt=PRICE_LOW&uyumluplatform=Notebook+2.5%27%27+%C4%B0n%C3%A7&m=Seagate-Toshiba-WD
Yukarıdaki listeden en fazla 499 gb olacak şekilde WOW, COD4, DIABLO III oyunlarında bana kan kusturmayacak, yeni grafiklerin tadını çıkartmama mani olmayacak bir hdd önerebilir misiniz?
T
4 yıl
SDD harddisc oyun içi dengeleri ne kadar değiştiriyor?
ssd kullanıcısı değilim, olmayı da pek düşünmüyorum ama oyuna tekrar başlayacağım şu günlerde bilmek isterim. grafikler malum almış başını gitmiş (vanilla oyuncusuyum), görsel şölenin tadına varmak için ssd kullanmak gibi bir şey olmasa gerek? 2.5'' hddlerle de oyunun tadına varabilecek miyim?
T
4 yıl
Sizce şu botun hangi rengi göze klasik geliyor?
Sezon sonu indiriminden klasik kalın tabanlı ve bağcıklı bot alıyorum, kahverengi de hoş olsa da işim gereği genelde siyah kumaş, pamuk pantolon ve beyaz gömlek kombin için siyah rengini tercih ettim. Ama kullanım açısından kot altına kahverengi süper gidebilir gibi...
Siz ne düşünüyorsunuz?
https://www.morhipo.com/greyder-6k1cb65437-bot/17751144/detay
T
5 yıl
silinsin.
anketine de, seçeneğine de...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.