Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
59
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Assassin’s Creed Shadows'tan İlk Oynanış Fragmanı Geldi
M
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

'' 
 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği Assassin's Creed Shadows için yepyeni bir fragman yayınlandı. Xbox sunumu esnasında yayınlanan içerikle beraber oyunun ilk bakış fragmanını elde ettik. Bu sayede oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu az çok öğrenmiş olduk. Diğer taraftan 10 Haziran tarihinde Ubisoft Forward 2024 etkinliğinde tam bir oynanış videosunun bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz.
 
Assassin’s Creed Shadows farklı tarzıyla yolda
 
'' 
 
Feodal Japonya'da geçen ve destansı bir aksiyon sistemine sahip olacağı belirtilen Assassin's Creed Shadows oyununda bildiğiniz üzere iki farklı karakter bulunuyor. Kadın ve erkek olarak oynayabileceğimiz oyunda farklı yetenekler üzerinde uzmanlaşmış bu karakterleri en iyi şekilde kullanmaya çalışıyor ve kaderlerinin bir noktada kesiştiğini görüyoruz. Kendi oyun tarzımızla ustalaşmaya başladığımız yapımda Japonya için yeni bir çağ başlatmaya hazırlanıyoruz.
 
Klasik Assassin's Creed serisinin mekaniklerini temel alan ancak daha farklı ve gelişmiş sistemlerle harmanlayan Shadows, Uzak Doğu temasıyla bizlere sunulmak isteniyor. Yine seriden aşina olduğunuz dövüş mekanikleri, üretim sistemleri, gizlilik unsurları, karakter tasarımları ve çok daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
Beklenen yapımlar arasında yer alan Assassin's Creed Shadows, 15 Kasım'da PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Son olarak yayınlanan ilk oynanış fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
 
B
geçen ay
Yarbay

Şu oyunu başka isimle çıkarsalardı daha münasip olurdu.A
geçen ay
Yarbay

Klasik Ubisoft işte ne bekliyorsunuz Adamlar oturup hadi arkadaşlar ne yapalım dandikde olsa Oyun yapmalıyız demişler. Hadi gelin şu Ronin ve Ghost of Tusujima'yı oynuyalım aynısını yapmaya çalışalım demişler.Zaten şu sıralar japonyada geçen oyunlarda popüler bizde bu pastdadan pay almamız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 11 Haziran 2024; 9:12:3 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Y
geçen ay
Yarbay

Kopyanın kopyasının kopyası.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

B
geçen ay
Yarbay

Şu yorumlardaki cehalete bak, inanılmaz. Herkesin fikrini sunabilmesi, herkesin fikri olması gerçekten çok yanlış. Feodal Japonya görünce akıllarına sadece Ghost of Tsushima ergenler... ki daha onun bile adını yazmayı bilmiyor çocuklar. Gidin de biraz araştırın, biraz öğrenin, biraz izleyin ve sonra gelin biraz da olsa oluşmuş olan fikrinizi "doğru" şekilde yansıtmayı deneyin. Daha Yasuke'nin kim olduğunu, ne olduğunu bilmez, gelmiş burada ahmakça yorumlar savuruyor ufaklıklar.Y
geçen ay
Binbaşı

fena görünmüyor.
bekleyelim bakalım.< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.