Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
335
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Artık Sıktınız!!!

D Death Time Konu Sahibi
4 yıl (4841 mesaj)
Normal zamanda 70 mbit aldığım hattım bunlar AKN'yi kaldırdığından beri her akşam 19:00 - 24:00 saatlerinde çekilmez bir hal alıyor. Aşağıdaki hız testine bakın, tam bir rezillik örneği. Online işlemlerden şikayeti yaptım. Onların çok bir şey yapamayacağını bildiğimde BTK'ya da şikayet ettim. Lütfen siz de eğer bu sorunu yaşıyorsanız şikayet ediniz. Bizden her ay parasını otomatik ödemeyle çatır çatır almasını biliyorlar.
https://sikayet.btk.gov.tr/sikayetyaz/

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
E erkaninn59
4 yıl (2318 mesaj)
Acınası bi firma 40 kilometre fiber kablo satın almişlar bunu facebookta paylaşan bir firmadan fazla bişey beklememek lazim koskoca firma için 40 kilometre fiber kablo aldı diye facebookta paylaşır mı ya [:D.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

U ULTILIX
4 yıl (3147 mesaj)
Harbiden 40 kilometre nedir ya .
Anca birkaç kurumsa aboneye hizmet verilir.
Bu mesajda bahsedilenler: @erkaninn59

E erkaninn59
4 yıl (2318 mesaj)
Katılıyorum sonuçta santrale kadar uzuyor kablo mesafelerde genelde kısa olmadiği için 5-10 müşteride kablo biticek [:D. Hani pahalı bi kablo olsa lafim yok metresi ne kadar bilmem ama çok oldugunu sanmam bu firma anca oldugu yerde sayicaktir eminim türknet ufak ufak büyümeye çalışırken diğer firmalar büyük adimlar atiyor riske girmeden iş yapmaya çalışılıyor benim tahminimce risksiz ticaret olmaz bana göre türknet kendi omurgasını bu kadar yavaş oluşturursa müşteriler. Daha çok kaçacaktir elinden çıldırcam ya aklıma geldikçe gülüyorum kablo paylaşmak ne ya [:D. Kimin eline veriyolar bu sosyal medya yönetimini acaba merak ettim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T TurkNetDestek
4 yıl (25731 mesaj)
Merhaba, size ben yardımcı olmaya çalışacağım. Bu yaşadığınız sorununuzu detaylıca bana PM üzerinden GSM numaranızı ve ya müşteri numaranızla birlikte bana iletir misiniz?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A Alphadroid
4 yıl (1 mesaj)
Selamlar,
aynı sorun bende de var. Ancak benim akşam 18:30 - 00:00 arası hiç bağlantı olmuyor kopuyor bağlanıyor sürekli senin yine iyi az da olsa bağlantı var. Hiç kullanamıyorum akşamları. Çözemiyorlar ben de 75 kullanıyordum 1,5 aydır 53mbps'e düştü ve akşamları kopuyor. O kampanyalar bizim için hiç iyi olmadı.. inatla çözmüyorlar, çözemiyorlar.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mesajda bahsedilenler: @Death Time

F fofer
4 yıl (3136 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, size ben yardımcı olmaya çalışacağım. Bu yaşadığınız sorununuzu detaylıca bana PM üzerinden GSM numaranızı ve ya müşteri numaranızla birlikte bana iletir misiniz?

Ben paylaştım da ne oldu! İptal edip kurtuldum!DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.