Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Ankaralı Arkadaşlara Sorum Var

A AdiqeCaLe Konu Sahibi
10 ay (2971 mesaj)
Selamlar forumdaşlar. Kardeşimin tayini Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne çıktı. Şu anda ev tutma telaşındayız ama Ankara hakkında hiçbir bilgimiz ailece yok. Hastanenin bulunduğu çevre ve hastane çevresinde nerelerden ev tutulmalıdır, Ankara'da yaşam aklımızdaki soru işaretleri.
H halimtunc
10 ay (94 mesaj)
Onkoloji hastanesi Demetevler semtinde. Orda evler genellikle eski ve çok katlı. Ama merkezi bir yer sayılır. En büyük avantajı metroya yakın olması. Bence ev tutulabilecek bir yer. Kiralar konusunda bilgim yok ama 1.000 TL altına düzgün yer bulmak zor diye düşünüyorum.
hastaneye yakın bir yer tutmanız her açıdan iyi olur bence. Hem nöbet li bir iş olduğundan gidiş geliş zamanlarını ayarlamak zorunda olmazsınız, hem de yol parası vermemek için.
P Posta güvercini
10 ay (63 mesaj)
Aşağıyahyalar mahallesine bakmanızı öneririm onkolojiye çok yakın yürüme mesafesi evler yeni site şeklinde 2500 tl civarına 4+1 ev bulabilirsiniz 2000 tl 3+1 bulunur bunun yanında daha ucuz olarak keçiören ayvalı mahallesini önerebilirim daha eski evler daha uygun fiyat oturmuş semt hemde yeni yapılan etlik şehir hastanesine yakın onkoloji oraya taşınırsa felan sizin için daha iyi olur iki mahalledede yaşadım ikisinide öneririm ankara semtleri hakkında tüm sorularınızı bana sorabilirsiniz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A AdiqeCaLe Konu Sahibi
10 ay (2971 mesaj)
3+1, 4+1 şeklinde değilde 2+1,1+1 şeklinde düşünüyoruz. Kardeşim daha yeni mezun tek yaşayacak veya 1 kişi ile paylaşacak evi kafa dengi biri denk gelirse(Burası şu anda pek gerçekleşemeyecek gibi).Ayrıca bahsettiğiniz Onkoloji hastanesi Etlik şehir hastanesine 2021'de taşınacak ama hangi ayında belli değil.
Bu mesajda bahsedilenler: @Posta güvercini

P Posta güvercini
10 ay (63 mesaj)
Ayvalı mahallesinden tutun. Kiraları makul semt nezih oturmuş bir insan profili var etlik şehir hastanesine komşu yenimahalle yahyakemal caddesi ışınlar mahallesi civarınıda öneririm bu iki mahalle hastanenin etrafındaki mahalleler yenimahallede superonline fiber ve telekom vdsl var ayvalı mahallesi adsl/vdsl kullanıyor .< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P Posta güvercini
10 ay (63 mesaj)
Sıhhiye de çalışacak bile olsa yine burayı önerirdim Ankara özelinde trafik sorunu en az bu bölgede yollar geniş insanları bence büyük ölçüde saygılı insanlar,çakal takımı yok geneli memur ve esnaftan oluşuyor market fiyatları kuaförler vs normal .< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.