P

Çavuş
08 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
76 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
geçen yıl
Silinsin
.
P
2 yıl
Acer f15 nvme desteği var mı ?
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
8 cm lik m2 slotumuza nvme destekli 2000 okuma hızlı m2 ssdler olurmu yoksa sata ssd mi almam lazım https://www.incehesap.com/acer-f5-573g-74p0-nx-gdaey-006-notebook-fiyati-34978// laptopum budur.
P
2 yıl
Silinsin
.
P
2 yıl
Silinsin
.
P
2 yıl
Turkcellden yeni numara alırken iki kez düşünün
Faturalı faturasız farketmez hepsi kullanılmış numara 538 liside aynı durumda en temizi telekomun hatları internetten 532 li hat aldım millet eski sahibinin borçlarından şikayet eder benim numara lastikçi tabelasında yazıyormuş hergün alooo lastikçimi diye arıyorlar bir insan kullanmadığı numarayı neden tabelasından sildirmezki tabelanın adıyamanda olduğunu öğrendim hergün birde bunlarla uğraşıcaz
P
2 yıl
Kiranın yatırıldığı hesap önemlimi?
Dedemin kiracısı kirayı benim hesabıma yatırsa bir mahsuru varmıdır (Rızası ile) vergi dairesinden taşınmazın benim adıma olmadığını ispatlamam için çağrılırmıyım kira tutarı 1800 tl sözleşmede verilen iban dışında biryere yatınca durum ne olur sorun yaşarmıyım.
P
2 yıl
Boş vekaletname nedir ?
E devlette Benim genel olarak bildiğim vekalete boş vekaletname yazıyor bu nedir?
P
2 yıl
Turkcell online hat alan varmı?
Buradan 532 li hat alıcam önceden alan varmı süreç nasıl işliyor pişman olan varmı hatları çok geç açıyorlar sorunlar oluyor diyorlar alan arkadaşlar anlatırsa sevinirim.
P
2 yıl
Turkcell 532li hat nasıl alınır ?
Benim çok hoşuma gidiyor 532 li hatlar ilk aldığımda bilmiyordum kodunu felan 553 lü aldım bilsem turkcellden faturalı 532 alırdım şuan online olarak faturalı yeni hatta alınabiliyor başka yoldan alma şansımız varmı elinde faturasıza çevrilmiş yıllardır kullanmayan felan varmıdır yada bayilerde faturalı halde ?
P
2 yıl
Silinsin
Silinsin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.