Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
597
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ankara'da lehim yaptırabileceğim yer

F Fixx Konu Sahibi
12 yıl (1215 mesaj)
Merhabalar arkadaşlar, küçücük bi lehim işim vardı da, laptop'umun güç soketini değiştirecektim, yeni soket de var elimde. Ancak havyam güçsüz olduğundan eski soketin lehimini eritmiyor istediğim sürede, ucu da kötü durumda zaten. Kendim yapamayacağım belli oldu yani.

5 adet ayak sökülecek, yenisi lehimlenecek. Ankara'da, tercihen Kızılay'da, bu küçük işi yaptırabileceğim tanıdık yer bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.
_ _KARDELEN_
12 yıl (3357 mesaj)
Kardeş bir Tv tamircisine gidersen işini halledebilir
En azından yanında yapar yada benden sana tavsiye elinden geliyorsa sen kendin yap bir havya al 30 liraya çok süper havyalar var


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F Fixx Konu Sahibi
12 yıl (1215 mesaj)
Benim havyamın üstünde güya 60W yazıyodu ama bugün laptop üstündeki lehimi eritemeyince gücünü ölçtüm prizden, baktım 30W. Bir de ucu kötü oldu zaten, yoksa kendim yapacaktım.

Nerede mesela o havyalar, gösterebilir misiniz? Eğer ucuz fiyata güzel havya varsa alıp kendim yapabilirim, ama çok da fazla işim olmuyor lehimle, şimdiki işimi görsün yeter.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P PERİSKOP
12 yıl (6001 mesaj)
arkadaşında belirttiği gibi bir rica ile işi bitirebileceğin tamir sersisine uğrayıverDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.