Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
27
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: alın size z kuşağı (2. sayfa)

B benimkucukbebegim
4 hafta (141 mesaj)

R Rindaman
4 hafta (7392 mesaj)
https://twitter.com/nasipetme/status/1382843036258959363
Bu da süper. İleride level 96 alim olacak, orucun nasıl bozulmadığının keskin hatlarını ortaya koyacak. Bi üfleyecek corona yok olacak, depremler duracak.
H Hakiki Osmanlı Torunu
4 hafta (963 mesaj)
Eşşek düdükleyen X kuşağından,
Cine 5 izlemek için aynaya sprey sıkan Y kuşağına
Oradan tiktok çeken Z kuşağına geldik.

Bence gayet iyi ilerleme var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakiki Osmanlı Torunu -- 18 Nisan 2021; 12:19:38 >


F farukclkk
4 hafta (1363 mesaj)
Bunlar yine iyileri durum çok kötü beyler gelecek gelmese daha iyi yani
C cemsinan
4 hafta (1622 mesaj)
İzmir'den oy alamayınca gavur İzmir diyenler, z kuşağına da aptal demeye başlamış. Dünya çapında bir eğitim vereydin de, çocuklar da gelişeydi.
Z zotacing
4 hafta (21986 mesaj)
Bu salak ve cahil gördüğümüz gençlik, siyasal islam'ı doğal olarak sevmiyor, özgürlüklerinin kısıtlanmasını istemiyorlar. Malum parti yüzünden elektronik eşyaların bir servet boyutuna geldiğini biliyorlar ve milyonlarca yasaklı siteyi, yasağı ve sansürüde biliyorlar.

O yüzden alın size demenize gerek yok bence, en kekosu bile siyasal islam'ı sevmiyor haklı olarak.
C crow in cornfield
4 hafta (1468 mesaj)
japonya nın başkenti trakya diyen sığırların da videosunu ekleyin.
C Candaroğulları
4 hafta (123 mesaj)
Ben bunları görmeye katlanamıyorum çünkü her gördüğümde bunlar insan ise biz neyiz diyorum.
P PyroSemi
4 hafta (359 mesaj)
Kimin döneminde yetiştiler acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


U un momento
4 hafta (3088 mesaj)
bugunun gencleri zamaninda dogduklarinda ne egitim ne uretim hic bir altyapiyi halletmemis olan akto orgutunun uyelerinden laf yemesi cok komik. ne ekersen onu bicersin. bugunun gencleri eger aptalsa bunun musebbibi sizsiniz.
E etoiledorient
4 hafta (186 mesaj)
Konu ne ara ve neden AKP CHP, iktidar muhalefete gelmis ya da bununla ne ilgisi var orayi anlayamadim.

Her devrin kendince dogrulari yanlislari var. Kusak catismasi diye bir sey var. Tam olarak yasanan bu. Dünyada o devire ve o devirin insanlarinin kültürlerine göre sekilleniyor ister istememez. Bu kacinilmaz bir durum. Z kusagi degilim, 40 a merdiven dayamisim. Esek gibi calisip, ucu ucuna gecinebilecek, karin tokluguna yasayacak bir düzeni kabul etmiyor veya kabul etmek istemiyor Z kusagi benim gördügüm ve kimse de onlari din, iman, vatan millet Sakarya gibi ucuz söylemlerle uyutamiyor. Elbette tamamen her degerden yoksun degiller ama düsünen, sorgulayan bir kafalari var ve bir sekilde hayata eglenmek, zevk almak icin de geldiklerinin farkindalar. Burada yanlis bir sey göremiyorum. Tik Tok tan, Instagram dan, FB dan, Twitter dan, YouTube dan vs vs cesitli sitelerden bu tarz yayinlarla nice para kazananlar var aralarinda. Ama para, ama eglence her neyse. Biz esek gibi calisip milleti zengin ettikte ne oldu ? Milleti degil kendilerini zengin ediyorlar ve / veya egleniyorlar. Varsa da bir zararlari kendilerine vardir. Kime ne ? Calip cirpanlara kimse bu kadar kafayi takmiyor. Bu cocuklar icin ben cidden bir seyden dolayi cok ama cok üzülüyorum. O da su ki bu cocuklari cok ama cook daha kötü bir Türkiye bekliyor. Satin alim gücü yerlerde, parasi pul olmus, bir Avrupa li asgari maasli dahi piyasadaki en pahali, en son cikmis model iPhone u asgari maasi ile alip, üstüne birde para kaliyorken, bizim asgari maasli yemese icmese 4-5 aylik parasi kadar ayni telefona para veriyor.

Bu ülke eger daha özgürlükcü, herkesin diledigi gibi yasayabildigi, modern dünya degerlerine kulak tikamis ve kafa cevirmis bir ülke olma yolundan dönecekse, sacma sapan hayaller aleminden uzaklasip gerceklere dönecekse, din iman vatan millet sakarya söylemleri ile milleti uyutup kendi götürmenin prim yaptigi bir ülke olmaktan uzaklasacaksa sayet, bu ancak bu yeni genclerle olacak diye inaniyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.