Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
159
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Alienware ilk kompakt klavyesini duyurdu
E
2 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Alienware ilk kompakt klavyesini duyurduOyuncular için bir dönem büyük ve kapsamlı klavyeler revaçtayken bugün tenkeyless olarak da adlandırılan sayısal tuşlardan arındırılmış kompakt klavyeler de kendisine yer bulmaya başladı. Dell Alienware bu anlamda ilk TKL oyuncu klavyesini duyurdu.Alienware TKL klavye özellikleri ve fiyatıAlienware TKLoyuncu klavyesi sayısal tuş takımını kullanmak istemeyenler için masaüstünde daha az yer kaplayan kompakt bir tasarım ile geliyor. Ayaklar 3 farklı yükseklik seviyesi sağlarken alt kısımda kablonun dolanması için kanallar yer alıyor.Ayrıca Bkz.Dell yeni kablosuz fare ve klavyesini duyurduKlavye mekanik Cherry MX Red anahtarlarına yer vermiş. Böylece hissiyat daha da arttırılmış. Tuşlar çift katman sembol işlemesine sahip. Alienware Command Center ile tüm tuşlar programlanabiliyor. Ayrıca Windows tuşu oyunlarda sıkıntı oluşturmaması için kaydediliyor. Yine her tuş için RGB aydınlatma da programlanabiliyor. Alienware TKL oyuncu klavyesi 150$ fiyat etiketi ile satılacak.
Kaynak:https://www.gizmochina.com/2022/09/30/amazon-launch-halo-rise-track-sleep-sensing-breathe/

 Haberi Portalda Gör

S
2 ay
Yarbay

Söz konusu Alienware olunca kompakt kazık diyebiliriz.
T
2 ay
Binbaşı

APEX 3 TKL'nin neredeyse birebir aynısı. RGB kısmı bi tık daha iyi, o da her tuş programlanabildiği için.Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
2 ay
Yüzbaşı

Apexte cherry switch ve ayrıca sağ ustteki tuşlar yok. Ducky One 2 TKL'in aynısı olmuş aslında.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @ti7800
A
2 ay
Yüzbaşı

SS den daha çok Razer tasarımına benziyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.