Kizlar düşünmez.Kizlara hep duygusaldir derler ama tam tersi.Kizlar hep kendilerini dusunur senden ayrilir seni direk unutur baskasiyla hayatini yaşar.
Kızlar düşünmez diyen adamın bir tane sevgilisi olmuş mu hayatında? Olmuşsa da hiçbir şey öğrenememiş kesinlikle.
Akıllarına her geldikleri an stalklarlar, yeni sevgilin olursa onu incelerler, arkadaşlarıyla bile arada konusu açılır konuşulur. Bu senelerce böyle devam eder.
Ayrıldıktan sonra acaba bu kız beni ne kadar süre boyunca düşünmüş olabilir. Bir senede yaşadığımız güzel saatleri unutmuştur diye tahmin ediyorum.
< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >