Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ABD'li Kongre Üyesi Duncan D. Hunter Kampanya Fonunu Çalıp Video Oyunu Satın Almaktan Suçlu Bulundu

B Bloo. Konu Sahibi
10 ay (17652 mesaj)
 
Amerika Birleşik Devletleri kongre üyesi Duncan D. Hunter, yüz binlerce dolarlık kampanya fonunu çalmaktan suçlu bulundu.
 
Duncan D. Hunter ve eşi Margaret E. Hunter ilk olarak 2016'da savurgan yaşam tarzları yüzünden sorgulanmaya başlandı ve The San Diego Union-Tribune gazetesi tarafından paylaşılan haberde kampanya fonunu çaldığı iddia edildi.
 
Salı günü düzenlenen federal mahkemede Duncan D. Hunter'ın suçu doğrulandı. Çaldığı paralar ile yaptıkları şeyler arasında Steam'den 1302 dolar değerinde oyun satın almak da bulunuyor.
 
Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı konu ile ilgili olarak "İthamnamede detaylandırıldığı üzere, Hunter'lar kampanya fonundan para çalarak yemek, sinema bileti, spor ayakkabı, video oyunları, Lego setleri, play-doh, lüks oteller, denizaşırı tatiller ve evcil tavşanları için uçak bileti gibi harcamalarda bulundu. Ve tüm bunları aileleri borç içindeyken yaptılar" dedi. 
 
Belirtilene göre, bu suç için maksimum ceza beş yıl hapis ve $250,000 para cezası.

B BSC Misafiri
10 ay (164189 mesaj)
Europa Universalis IV i Dlc paketiyle satın almış demek ki.
B BSC Misafiri
10 ay (164189 mesaj)
2010-2016 arasında 150bin dolardan fazla harcama yapmış. Origin'den DLC almıştır kesin.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.