Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
1553
Tıklama
0
Öne Çıkarma
## A-Data'dan Turbo Serisi Süper-Hızlı CompactFlash Bellek Kartları ##

F fx57 Konu Sahibi
12 yıl (29196 mesaj)


Hazırladığı yüksek performanslı bellekler ile sektörün tanınan isimlerinden biri olan Tayvan merkezli A-Data özellikler fotoğrafçılık ile ilgilenen kullanıcıların dikkatini çekebilecek yeni CompactFlash kartları ile oldukça iddialı. Başta SLR tipi yarı-porfesyonel ve profesyonel fotoğraf makineleri olmak üzere daha çok fotoğrafçılık alanında tercih edilen CF kartların sahip olduğu okuma ve yazma hızları oldukça önemli. A-Data'nın Turbo serisi CompactFlash kartları da yüksek hızları ile dikkat çekiyorlar. 8GB ve 16GB'lık iki farklı depolama kapasitesi ile hazırlanan CompactFlash 350X bellek kartları SLC tipi NAND flash yongalarını kullanıyorlar ve bu sayede okuma hızları 52MB/sn'ye, yazma hızları ise 47MB/sn'ye ulaşabiliyor. 42.8 x 36.4 x 33 mm boyutlarında ve 11.4 gram ağırlığında olan yeni CF bellek kartlarının segmentlerinde en hızlı çözüm olduğu iddia edilirken fiyatları ise henüz netleşmiş değil. Bakalım başta Ducati serisi ile SanDisk olmak üzere diğer bellek üreticileri A-Data'nın bu atağına nasıl yanıt verecekler, bekleyip göreceğiz.

 Haberi Portalda Gör

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


M mcok
12 yıl (720 mesaj)
hız çok iyi ama fiyatları ne olacak acaba?
A artenis
12 yıl (3894 mesaj)
fuji nin 300 unden sonra bu baya etkılı olabilir-ancak bu boyutta bu hız secılebilir yoksa 4-8GB ler için cok pahalı bır cozum olacaktır
S samuel_winchester
12 yıl (8822 mesaj)
turbo bir fiyat cıkar herhalde
G grimser
12 yıl (2238 mesaj)
Ammada manyamışlar ya,sandiskten 500x bekliyoruzDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.