Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
33
Cevap
771
Tıklama
61
Öne Çıkarma
7 YILDIR FORUMDAYIM BİR ŞEY AÇIKLIYACAĞIM

- -Firenze- Konu Sahibi
8 yıl (324 mesaj)
Biliyorum ki burada iş güç sahibi hatta evli insanlar var fakat size bir şey anlatmak istiyorum umarım yaşı küçük ilk okullulara liselilere faydam dokunur.lise 1. sınıfta buraya üye oldum bundan tam 7 yıl önceydi , şu anda 21 yaşındayım burada bir çok insan tanıdım ettim en önemlisi şu,ağır başlı olmak. bakıyorsun 14 yaşındaki çocuklar forumda öyle şeyler yazıyor ki ağzın açık kalır, diğer yandan gençler siyasi muhabbetlere çok giriyorlar ama farkında değilsiniz avrupada 14-15 yaşında kaç tane çocuk siyasi savaş veriyor bu tip forumlarda?


Genelde her gün foruma giriyorum bakıyorum öğrenebileceğim bir şeyler var mı , yeni bir gelişme var mı diye , çünkü bunun için mükemmel bir ortam konudısı fakat her girdiğimde saçma sapan muhabbetlerle karşılaşıyorum, karşı komşunun kızı bana baktı güldü, yok akp yok chp, yok ilk cinsel deneyiminiz falan uzar gider... belki yaşınızın getirdiği popüler olma çabası belki karakteriniz fakat lütfen forumu güzel bir şekilde kullanırsak inanıyorum ki buraya üye olan ilk okullu küçük arkadaşlarımız da bunlardan yararlanır kendilerine bir şey katarlar.


Belki de ben yanlış düşünüyorum, ben hata yapıyorum belki de sadece gırgır yapıp geçmeliyim belki de, herkese iyi forumlar
R Reahax
8 yıl (4727 mesaj)
10 senedir forumdayım bence kız konusu diye alt başlık açılmalı konu dışına.
M MaklubegibiAdam
8 yıl (385 mesaj)
dogrusun guzelsin de, siyaset konusmamiz ulkenin halinden. surekli kiz bana bakti verir mi tarzi konular da yeni neslin pc bagimlisi olmasindan oturu karsi cinsle irtibat kurduklari zaman pipilerine direk kan pompalanmasindan kaynakli. Yani toplum cevre, yasam tarzlari degisince konular da otomatik olarak degisiyor.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

A Alisinasyon
8 yıl (622 mesaj)
Bir dalda ''Tipiniz'' alt başlığı açılmalı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

K Keçiboynuzu
8 yıl (206 mesaj)
6 yıldır forumun yaş seviyesinin bu kadar düştüğünü görmedim.Üye olduğumda 15 yaşındaydım ama konu dışına gelip saçmaladığımı hatırlamıyorum.Elbette kişiden kişiye göre değişir ama şimdiki liselilerde bir problem olduğu kesin.
E ersanpars
8 yıl (492 mesaj)
senn gibi 100 kisi olsun konudisinin kalitesi artar< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ İzole Bant
8 yıl (288 mesaj)
Akillarinca prim yapiyorlar iste.Babam bana derdi asla siyasete bulasma.Basina bela alirsin.Adam hakliymis.Insanlar durduk yere sucsuz analarina kufur ediyor.Bunlar hep sosyal medyadan kaynaklaniyor< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


K Komutan Kangal
8 yıl (1271 mesaj)
Adam haklı beyler kimse karşı çıkmasın< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

N Nevzat_Tanver
8 yıl (46 mesaj)
Nokta nokta ss li konularından gına geldi yeter burdan belirtmiş olayım< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N Nef'i
8 yıl (1243 mesaj)
.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R RolloPS
8 yıl (286 mesaj)
Herkesin buraya üye olma amacı farklı, kimisi senin gibi bir şeyler öğrenebilir miyim der kimi derdini anlatır kimisinin kanı kaynar burada ne yapacağı belli olmaz bazıları da vardır adamın hayatı fasafisodur eğlenceyi komediyi burada arar.

Zaten burayı güzel yapan da o, herkes farklı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D DarkArm
8 yıl (1860 mesaj)
Bir çoğu bilicli bir düşünce yapisina sahip değil zaten< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

E EkmekArasıKupŞeker
8 yıl (153 mesaj)

C ComputerScientist
8 yıl (1254 mesaj)
Annesinden babasından ilgi göremeyen kardeşlerimiz burda saçmalayarak trolleyerek biryerlere gelme çabasında. İlgi açlığı mevcut gençlerimizde maalesef..
A AUZEF
8 yıl (1271 mesaj)

M Muhendis Hanim
8 yıl (855 mesaj)
Doğru söylüyorsun ben de yeni bir şeyler öğrenmek için konu dışında takılırdım. Son zamanlarda açılan konular seviyeyi belli ediyor. Şimdi forumun başka bir bölümünde takılıyorum. Ve gayet de saygı çerçevesinde, kaba olmadan, insanlarla tartışıyoruz, yorumlarımızı okuyoruz. Forumun diğer bölümlerine gir buralar eskisi gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhendis Hanim -- 5 Ağustos 2014; 1:30:06 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ injun
8 yıl (300 mesaj)
Adam roman yazmış< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D Düz Herif
8 yıl (588 mesaj)
valla helal olsun daha bu sabah "uff hava cok bunaltici" diye konu vardi "canim sikiliyor napiyim" diye konu vardi ulan bizene git bak gereksiz mesajlar bolumu var oraya yaz< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M Mr.Yengeç
8 yıl (1475 mesaj)
Aynen öyle. Eğer bizlerde o saçma sapan konulara girip yorum yapmazsak türevleri ortaya çıkmaz diye düşünüyorum.
A AussieSharp
8 yıl (79 mesaj)
Valla 2012 girişliyim ama bu zamana kadar ne olduğunu çözmüş değilim yani bazen çok iyi hale bürünüyor bazen çok sallamacı tipler görüyorum açıkçası ilk üye olduğum zamanlardaki gibi değil


Bu mesaja 1 cevap geldi.